پولیک

اپلیکیشن پولیک

پولیک اپلیکیشنی است که با استفاده از آن می توانید کسب درآمد کنید. این برنامه به نوعی می تواند بستری برای کسب و کار اینترنتی را فراهم کند که همه ی افراد به راحتی می توانند در آن فعالیت کنند.

بازاریابی، فروش بسته ‌های مختلف بیمه‌ ای، کالا و تبلیغات مختلف از جمله فعالیت هایی است که در این نرم افزار انجام می شود.

استارت آپ پولیک نخستین اپلیکیشن داخلی است که با استفاده از فضای اشتراک محتوا و خدمات مختلف از جمله فروش محصولات و خدمات، تبلیغات و به اشتراک گذاری اپلیکیشن ‌ها می توان در آمد اینترنتی کسب کرد.

اپلیکیشن Poulik علاوه بر کسب در آمد مزایای دیگری چون یک سال بیمه حوادث و هزینه های پزشکی به میزان ۱۰ میلیون تومان دارد که با استفاده از این نرم افزار کاربران می توانند از این مزایا بهره مند شوند.

شعار نرم افزار پولیک این است که : هزینه های جاری خود را با درآمد از پولیک تامین کنید.

این اپلیکیشن برای دو سیستم عامل اندروید و  IOSطراحی شده در فروشگاه های مجاز نرم افزار موجود است. علاوه بر این در وبسایت پولیک نیز می توانید این نرم افزار را دانلود و نصب کنید.

پولیک

نصب پولیک

پس از دریافت اپلیکیشن مانند برنامه های دیگر آن را نصب کنید تا وارد صفحه ورود شوید. در این صفحه باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و قوانین کار با برنامه را تایید کنید. پس از وارد کردن شماره کد تایید برایتان ارسال می شود که پس از وارد کردن آن وارد صفحه اصلی برنامه خواهید شد. زبان این برنامه فارسی است و کاربران به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

اطلاعات وارد شده توسط هر شخص باید اطلاعات دقیق و درست باشد و افراد حق استفاده از نام های مستعار را نخواهند داشت.

لازم به ذکر است که در مهمترین بخش در قسمت قوانین این برنامه آمده است:

پورسانت و کمیسیون اعضا به ازای فعالیت برای کسب درآمد در پولیک به اعتبار کیف پول شما واریز می‌شود.

البته باید توجه داشت فعال بودن حساب کاربری در این برنامه شامل هزینه است و همواره مبلغ ۱۰ هزار تومان باید در کیف پول اینترنتی شما باقی بماند و این مبلغ قابل برداشت نیست.

مبلغ کسب شده حاصل از فعالیت در این اپلیکیشن در قسمت کیف پول اکانت شما وجود دارد و می ‌تواند به صورت آنلاین توسط خود کاربر به یک یا چند شناسایی واریز و منتقل گردد.

حق عضویت سالانه در این اپلیکیشن مبلغ مبلغ ۳۹ هزار و ۹۰۰ تومان است. فعالیت با اپلیکیشن فقط با یک دستگاه سخت افزاری امکان پذیر است و اگر به طور همزمان چند دیوایس وارد یک حساب کاربری شوند، برنامه به طور اتوماتیک فقط آخرین دستگاه را فعال و باقی را غیر فعال می‌ کند.

پس از تکمیل مراحل عضویت در این برنامه یک بیمه حوادث با تعهد بیش از ۲۰ میلیون تومان به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. ارزش ریالی این بیمه که متعلق به شرکت بیمه رازی است، بیش از ۸۰ هزار تومان است.

دریافت این بیمه ملزم به وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد صحیح در قسمت پنل مشخصات است تا بوسیله این اطلاعات بیمه برای عضو صادر شود.

اعضای این اپلیکیشن می توانند کارت باشگاه اعضای پولیک را دریافت کنند. کاربران پس از تکمیل فرم عضویت در باشگاه با مراجعه به شعب منتخب بانک آینده می توانند این کارت که مزایای خوبی دارد را دریافت کنند.

از مزایای این کارت می توان به بیمه حوادث با تعهد مالی بیش از ۳۰ میلیون تومان به صورت رایگان، تخفیف و برگشت مبلغ خرید از نیم درصد تا یک و نیم درصد، استفاده از امتیازات باشگاه پولیک از هر دستگاه پوز (POS) و هر بانک اشاره کرد.

علاوه بر همه ی این مزایا هر یک از اعضا با دعوت کردن از آشنایان خود را برای فعالیت و کسب درآمد به این برنامه به ازای هر دعوت مبلغ ۲ هزار تومان دریافت می‌کنند (برای هر دو طرف)

 

مطالب مرتبط

3 نظر

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *