قابلیت‌های به روز رسانی جدید تلگرام Telegram v5.8.0

پیام‌رسان تلگرام جزو محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های موبایل در ایران است. به دلیل رابط کاربری ساده و امکانات مفید به بستری برای کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده است. در به روز رسانی جدید تلگرام قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه شده است. این پیام‌رسان محبوب ویژگی‌های مبتنی بر موقعیت مکانی از جمله قابلیت افزودن مخاطبین نزدیک را در آپدیت جدید افزوده است.

قابلیت‌های به روز رسانی جدید تلگرام

افزودن سریع کاربران به مخاطبین

می‌توانید به سرعت اطلاعات تماس افراد نزدیک خود را مشاهده کنید. به راحتی کاربرانی که در اطراف و نزدیکی شما هستند را به مخاطبین خود اضافه نمایید. البته این امکان برای افرادی ممکن است که بخش مربوطه را فعال کرده باشند. این قابلیت از بخش Contacts -> Add People Nearby و یا در زبان فارسی از مسیر «مخاطبین > افزودن افراد نزدیک» امکان‌پذیر است.

Telegram در به‌روزرسانی قبلی، این امکان را به کاربران داد که تعیین کنند چه کسی می‌تواند شماره تلفن آن‌ها را ببیند. این به‌روزرسانی روی تنظیمات حریم خصوصی جدید اعمال شد. در به روز رسانی جدید تلگرام شما قادرید هر کاربری را به لیست مخاطبین خود اضافه نمایید. حتی اگر نتوانید شماره نلفن این افراد را ببینید.

می‌توان در بالای صفحه مربوط به گفتگو با لمس دکمه Add to Contacts آن کاربر را به لیست مخاطبین خود اضافه نمود.

به روز رسانی جدید تلگرام Telegram v5.8.0

گفتگوهای مبتنی بر موقعیت مکانی

در بخش New People Near یک گزینه جدید به نام Groups Nearby وجود دارد. با استفاده از این گزینه می‌توان افرادی را که در نزدیکی شما هستند به گروه دعوت کنید. کاربران از طریق Create a Local Group می‌توانند یک گروه محلی ایجاد کنند و کاربران نزدیک را وارد این گروه کنند.

انتقال مالکیت حقوقی گروه‌ها

هم‌چنین در آپدیت جدید تلگرام گزینه‌ای برای انتقال مالکیت حقوقی گروه‌ها و کانال‌ها به دیگری قرار داده شده است. بعد از انتقال مالکیت حقوقی گروه‌ها اختیارات شما به عنوان ایجادکننده صلب خواهد شد.

بهبود اعلان پیام‌ها در به روز رسانی جدید تلگرام

فعال / غیر‌فعال کردن پیش‌نمایش گفتگوهای خاص و امکان حذف همه اعلان‌ها در این نسخه وجود دارد.

هم‌چنین پشتیبانی از دستیار صوتی اپل (Siri) و تنظیمات تم از قابلیت‌های دیگری است که به تلگرام نسخه Telegram v5.8.0 اضافه شده است.

منبع: macrumors

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=10690
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.