تغییر در نحوه نمایش تصاویر در گوگل

بسیاری از کاربران تغییر در نحوه نمایش تصاویر در گوگل را گزارش کرده اند. این تغییرات در نحوه نمایش تصاویر یا Google View Image بروزرسانی جدید گوگل است که به کاربران برای پیدا کردن تصویر مطابق با نظر آن ها و همچنین مقایسه آن کمک می کند. در ادامه با ایده آل تک همراه باشید.

تغییر در نحوه نمایش تصاویر در گوگل

موتور جستجوگر گوگل در گوگل بلاگ از یک بروزرسانی در رابط تصاویر خود پرده برداری کرده است که به کاربران امکان مقایسه عکس های مرتبط را می دهد. وارد کردن یک کلمه مانند “لباس سبز” یا “چراغ سیاه” در گوگل به شما هزاران میلیون ها نتیجه می دهد و محدود کردن این انتخاب دشوار و سخت است.

بروزرسانی جدید گوگل به این گونه است که پس از انتخاب تصویر توسط کاربر، در صفحه کنار نتایج جستجو، یک صفحه جانبی ظاهر می شود که تصویر انتخاب شده را همراه با عکس های مشابه در قسمت پایینی نمایش می دهد. با حرکت در صفحه تصاویر گوگل، تصویر همچنان در صفحه جانبی باقی می ماند و به کاربر امکان مقایسه آن با عکس های مختلف دیگر را می دهد.

تغییر در Google Images

این بروزرسانی شامل چند ترفند دیگر برای Google Images است که به کاربران کمک می کند تا اطلاعات دقیق تری در گوگل مشاهده کنند. اگر کاربر تصویری را انتخاب کند که به عنوان یک محصول در سایت اصلی وارد شده باشد، اکنون جزئیاتی از قبیل نام تجاری یا برند، قیمت، موجود بودن و بررسی آن را مشاهده می کند. کاربران همچنین اطلاعات بیشتری در مورد وب سایت منبع تصویر را در صفحه جانبی مشاهده می کنند.

تغییر در نحوه نمایش تصاویر در گوگل

گوگل امسال تغییرات زیادی را در جهت خرید بهتر برای کاربران انجام داده است و اخیراً از یک پلتفرم خرید با نام Google Shopping رونمایی کرده است. خریداران آنلاین غالباً در تصمیم گیری با مشکلات زیادی روبرو هستند، بنابراین منطقی است که گوگل در حال یافتن راه هایی برای کمک به شماست. اجازه دادن به کاربران برای مقایسه تصاویر ، خواندن بررسی ها و کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروشندگان به محدود کردن انتخاب های آن ها کمک می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.