برنامه PicsArt – ویرایش حرفه ای تصویر و فیلم

برنامه PicsArt اپلیکیشنی حرفه‌ای برای ویرایش تصاویر و فیلم است. این اپلیکیشن امکانات و ابزارهای فراوانی دارد که می‌توانید برای ویرایش عکس و فیلم‌هایتان از آن استفاده کنید. از ویژگی‌های PicsArt می‌توان به رابط کاربری آسان، بیش از ۳۰۰۰ هزار ابزار و ۲۰۰ فونت، جلوه‌های دوربین و ویرایش فیلم اشاره کرد.

برنامه PicsArt اپلیکیشن ویرایش حرفه ای تصویر

برنامه PicsArt اپلیکیشنی است برای ویرایش عکس که در نسخه‌های اندروید، iOS و ویندوز در دسترس است. از این برنامه برای ویرایش تصویر و فیلم به صورت کاملا حرفه‌ای استفاده می‌شود. امکانات و قابلیت‌های فراوانی در این اپلیکیشن وجود دارد که شما را از نصب برنامه‌های دیگر در این زمینه بی‌نیاز می‌کند.

در بخش ویرایش (Edit)، تمام ابزارها و امکانات موردنیاز برای ادیت عکس و فیلم را در اختیار کاربران می‌گذارد. گزینه‌ Tools دارای ابزارهای تغییر رنگ و روشنایی، برش و چرخاندن تصویر و … را دارد.

در بخش افکت (Effects)، انواع افکت‌ها برای تغییر رنگ مو، پوست و … برای جلوه دادن به تصویر وجود دارد. در بخش استیکر (Sticker)، می‌توانید برچسب‌های مختلفی را در تصاویر قرار دهید. برای نوشتن روی تصاویر و فیلم‌ها از ابزار Text استفاده نمایید. بیش از ۲۰۰ فونت در این بخش وجود دارد که می‌توانید متن‌های زیبا روی تصاویر بگذارید.

برنامه PicsArt app

بخش قلمو (Brushes)، برای افزودن تزئیناتی به عکس‌ها کاربرد دارد. با ابزارهای Border و Mask، به ترتیب حاشیه و لایه به عکس اضافه نمایید. علاوه بر این ابزارها قالب‌های آماده‌ای نیز در برنامه PicsArt قرار داده شده است. کافی‌ست یکی از ده ها قالب آماده را انتخاب کنید و عکس خود را در آن قرار دهید. قالب‌های مختلفی مانند کارت‌های پستال و مناسبتی، قاب عکس و … را در این بخش ملاحظه نمایید.

هم‌چنین این اپلیکیشن شبکه‌ای اجتماعی مانند اینستاگرام دارد. کاربران قادرند بلافاصله بعد از ویرایش عکس‌ها و فیلم‌هایشان را در این شبکه اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

برنامه PicsArt

نکات منفی PicsArt

یکی از نکات منفی برنامه PicsArt عدم دسترسی به امکانات نیازمند به اینترنت برای کشور ایران است. البته برای سایر ابزارهایی که به اینترنت نیازی ندارند، مشکلی نیست. برای دسترسی به بخش ویرایش فیلم باید از اشتراک پولی استفاده کنید. این بخش در مقایسه با نرم‌افزارهای حرفه‌ای ویرایش فیلم امکانات ویژه‌ای ندارد. با توجه به این نکته قیمت اشتراک پولی آن گران است.

ویژگی‌های اپلیکیشن PicsArt

نکات مثبت

  • رابط کاربری آسان
  • دارای ابزارها و امکانات حرفه‌ای
  • بیش از ۳۰۰۰ هزار ابزار و ۲۰۰ فونت
  • ویرایش فیلم
  • دارای شبکه اجتماعی

نکات منفی

  • عدم دسترسی به امکانات نیازمند به اینترنت
  • غیررایگان بودن بخش ویرایش فیلم
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.