چگونه از عکس خود ایموجی و استیکر بسازیم

برنامه  Bitmoji متعلق به شرکت  Snapchat Snapch Inc، به کاربران امکان می دهد نماد کارتونی یا “ایموجی” ایجاد کنند که به نظر می رسد خودشان باشند. می توانید در انواع مختلف خدمات مبتنی بر وب از Snapchat گرفته تا Gmail و فراتر از آن استفاده کنید.

Bitmoji یک سرگرمی رایگان برای جذاب کردن متن ها و پیام های شماست ، و  استفاده از آن آسان است.

خالق برنامه Bitmoji ، Jacob “Ba” Blackstock ، مدیر اجرایی و مدیر خلاق شرکت Bitstrips بود. بلکاستست پس از رفتن به مدرسه فیلم ، به عنوان پذیرشگر در استودیوی انیمیشن کار کرد. وی گفت: “من در آنجا نشسته ام و کاریکاتور دوست خود را می کشیدم و آنها را برایش فکس می کردم.”

بعد از آن او یک استودیوی رسانه ای ، مدرسه انیمیشن کودکان تأسیس کرد. Blackstock  Bitstrips را در سال ۲۰۰۷ راه اندازی کرد. این وب سایت به کاربران امکان می داد کارتونی ایجاد کنند که شخصیت هایی از زندگی آنها باشد.

چند نکته جذاب که شما درباره برنامه Bitmoji نمی دانید؟


یک هنرمند طنز برنامه Bitmoji را ایجاد کرده است

شرکت ابتدا با سایت طنز مدرسه درآمد کسب کرد

Bitstrips می خواست کاربران بتوانند ایموجی های خود باشند

Bitmoji نسبت به ایموجی های قدیمی به روزرسانی بیشتری می کند

می توانید در برنامه های دیگر از Bitmoji استفاده کنید

برنامه Bitmoji ما را قادر می سازد که خودمان را به نمایش  بگذاریم

هنگام استفاده از Bitmojis به چه نکاتی باید دقت کنیم؟


از آنجا که ایجاد Bitmojis و به اشتراک گذاری آنها در سایر برنامه ها بسیار آسان است ، اگر یک Bitmoji نامناسب ایجاد کنند که در رسانه های اجتماعی (یا تصویر و اشتراک گذاری) ایجاد شود ، نوجوانان می توانند خود را دچار مشکل کنند. ایجاد Bitmoji می تواند نوجوانان را به وسواس بیشتر از ظاهر خود ترغیب کند که می تواند برای تصویر خود آسیب زا باشد و برخی کارشناسان امنیتی هشدار می دهند که دسترسی به صفحه کلیدهای شخص ثالث به داده های دستگاه شما می تواند حریم شخصی شما را در معرض خطر قرار دهد

دانلود برنامه Bitmojis


دانلود برنامه Bitmojis برنامه Bitemoji دانلود برنامه Bitmoji

برنامه VK

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.