بهترین سرویس های تجاری ذخیره ساز ابری سال 2019

بهترین ذخیره سازهای ابری (تجاری) ۲۰۱۹


امروزه ذخیره سازی آنلاین با کیفیت بالا حائز اهمیت است زیرا هم مصرف کنندگان و هم مشاغل روند تاریخی تحول دیجیتال را ادامه می دهند.

به نظر می رسد که این روند در طول سال ۲۰۱۹ با تکیه بیشتر و بیشتر به پشتیبان گیری آنلاین از داده ها در ابر و تمرکز کمتر بر روی سخت افزار و زیرساخت های محلی ذخیره سازی ادامه خواهد یافت.

با وجود گزینه های مختلف برای ذخیره سازی ابری ، انتخاب ارائه دهنده ای که میزان بهینه از فضای ذخیره و پهنای باند را به شما ارائه دهد ، همچنین داده های شما را ایمن و سالم نگه دارد ، بسیار مهم است.

SpiderOak


SpiderOak ذخیره ساز ابری فوق العاده امن با یک رابط کاربری ساده است که امنیت بالایی دارد.

SpiderOak یک ابزار همکاری ، پشتیبان گیری آنلاین و سرویس میزبانی فایل است که در سال ۲۰۰۷ ایجاد شده است. این پلت فرم به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از یک سرور مبتنی بر ابر ، به داده ها دسترسی پیدا کنند و آن ها را هماهنگ سازی و به اشتراک بگذارند.

این شرکت تأکید جدی بر امنیت داده ها و حریم خصوصی دارد. آنها یک فضای ذخیره ساز ابری ، پشتیبان گیری آنلاین و سرویس به اشتراک گذاری ارائه می دهند که ادعا می کنند از محیط حفظ حریم خصوصی (دانش صفر) استفاده می کنند. این بدان معنی است که مشتری تنها شخصی است که می تواند تمام داده های ذخیره شده را مشاهده کند. حتی خود SpiderOak به داده های شما دسترسی ندارند.

تمرکز اصلی SpiderOak روی حفظ حریم خصوصی و امنیت است. در نتیجه ، ابزار طراحی بسیار اساسی دارد. این امر باعث می شود تا  مدیریت دستگاه های مرکزی برای استفاده بسیار ساده باشد. آنها همچنین شامل ویژگی drag and drop برای سازماندهی پرونده ها هستند.

از داشبورد مدیریت دستگاه مرکزی ، کاربران می توانند به تنظیمات همه برنامه های کاربردی از جمله انتخاب نسخه پشتیبان و به اشتراک گذاری، دسترسی پیدا کنند. داشبورد همچنین به کاربران اجازه می دهد تا حساب های خود را مدیریت کنند ، مجوزهای گروهی را تنظیم کرده و استفاده کنند.

برای سرویس SpiderOak  حداقل ۵۰۰ کاربر مورد نیاز است.

سرویس ذخیره ساز ابری SpiderOak فاقد بسیاری از ابزارهای ارائه دهندگان دیگر ذخیره ساز ابری می باشد.

سرویس ذخیره ساز ابری SpiderOak

Tresoit


پرونده های خود را با برنامه های زیبا Tresorit رمزگذاری کنید. Tresorit یک شرکت ذخیره ساز ابری است که در مجارستان و سوئیس مستقر است. این شرکت در سال ۲۰۱۱ تأسیس شده است. Tresorit تأکید بر افزایش امنیت اطلاعات و امنیت برای مشاغل و کاربران شخصی دارد.

اگر نگران این هستید که داده های ذخیره شده شما بصورت آنلاین ایمن باشد ، Tresorit این سرویس را ارائه می دهد. Tresorit  این امکان را می دهد تا کنترل پرونده های خود را از طریق رمزگذاری دانش صفر بدست آورید ، به این معنی که فقط شما و معدود افرادی که تصمیم به اشتراک گذاری با آنها دارید می توانند داده های شما را ببینید.

در سرویس ذخیره ساز ابری Tresorit می توانید با تایید دو فاکتور امنیتی به حساب خود وارد شوید. علاوه بر این ، ویژگی هایی مانند اسکنر اسناد را دارید که به طور ایمن اسناد را مستقیماً در Tresorit اسکن و بارگذاری می کند.

 • بسته های  Small Business “مشاغل کوچک” Tresorit ، با ۲۵ دلار در ماه برای تیم هایی با ۲-۹ کاربر شروع می شود. این بسته ها شامل ذخیره سازی رمزگذاری شده ۱۰۰۰ گیگابایتی ، دسترسی ایمن به حداکثر ۱۰ دستگاه و همگام سازی ساختار پوشه موجود است.
 • برنامه Business “تجارت” Tresorit با ۳۰ دلار در ماه برای مشاغل با بیش از ۱۰ کاربر شروع می شود. Tresorit همراه با امکانات اضافی مانند مدیریت حقوق دیجیتال ، پاک کردن از راه دور و پشتیبانی از تلفن است.
 • Enterprise در هر ماه ۳۴ دلار برای مشاغل با بیش از ۱۰۰ کاربر می باشد. امکانات اضافی شامل آموزش شخصی پرسنل ، API مدیر و استقرار در محل است. برای ثبت نام در این طرح ، کاربران باید مستقیماً با Tresorit تماس بگیرند.

همه ردیف ها با امکان آزمایش رایگان ۱۴ روزه همراه هستند.

امنیت بالای ارائه شده توسط Tresorit ، آن را نسبت به سایر پشتیبان های ابری، نسبتاً گران می کند. با این حال ، اکثر کاربران از ویژگی های ارائه شده توسط Tresorit قدردانی می کنند.

سرویس ذخیره ساز ابری Tresoit

Egnyte


در سرویس Egnyte، ذخیره سازی سخاوتمندانه با ابزار همگام سازی انعطاف پذیر جفت شده است این سرویس ذخیره ساز ابری آزمایش رایگان ۱۵ روزه دارد و دارای برخی مشکلات بارگیری نیز می باشد.

شرکت Egnyte در سال ۲۰۰۷ تاسیس شده است. این شرکت نرم افزاری را برای هماهنگ سازی و به اشتراک گذاری پرونده های سازمانی ارائه می دهد.

Egnyte به مشاغل اجازه می دهد تا داده های خود را بصورت محلی و آنلاین ذخیره کنند. همه نوع داده ها را می توان در ابر ذخیره کرد ، در حالی که داده هایی با ماهیت حساس تر می توانند در پیش فرض روی سرورها ذخیره شوند. این امر باعث ایجاد امنیت بهتر می شود.

تیم های تجاری می توانند با استفاده از سیستم همکاری آسان Egnyte ، هرجا و هرجور که می خواهند کار کنند.

Egnyte با برنامه های صنعتی محبوب مانند Office 365 یا Gmail ادغام می شود. این به کارمندان خارج شرکت و داخلی اجازه می دهد تا با سهولت به همه پرونده ها دسترسی پیدا کنند.

 • برنامه office “دفتر” Egnyte از ۸ دلار برای هر کارمند در هر ماه شروع می شود. این شامل ۵-۲۵ کارمند ، ۵ ترابایت فضای ذخیره سازی و حداکثر ۱۰ GB حجم پرونده است.
 • بسته های Business  “تجارت” از ۲۰ دلار برای هر کارمند در هر ماه شروع می شود. این شامل ۲۵-۱۰۰ کارمند ، ذخیره آنلاین ۱۰TB و اندازه پرونده حداکثر ۱۰ گیگابایتی است.
 • بسته Enterprise tier  “ردیف شرکت” ، شامل بیش از ۱۰۰ کارمند ، اندازه حداکثر ۲۵ گیگابایت پرونده و ذخیره سازی نامحدود است ، شما باید مستقیماً با Egnyte تماس بگیرید.

Egnyte یک آزمایش ۱۵ روزه رایگان برای همه بسته ها ارائه می دهد.

کاربران مشاهده کرده اند که برخی از پرونده ها ، مانند عکس ها ، می توانند مدت زمان صرف شده برای بارگیری طولانی داشته باشند.

سرویس ذخیره ساز ابری Egnyte

Business dropbox

Dropbox ، ذخیره سازی مطمئن و قیمت مناسب در ذخیره سازی آنلاین را ارائه می دهد. استفاده از این سرویس آسان می باشد و فاقد ابزار ویرایش آنلاین می باشد. مدت زمان استفاده رایگان از این سرویس ۳۰ روزه می باشد.

Dropbox یکی از ارائه دهنده های قدیمی ذخیره ساز ابری است که در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد.

تا به امروز یکی از ساده ترین ارائه دهندگان ذخیره سازی است. Dropbox را می توان در اکثر رایانه ها یا دستگاه ها نصب کرد و به راحتی بین برنامه ها همگام سازی کرد. این برنامه می تواند تقریباً هر نوع پرونده را در حالی که هرگز مشکلی ندارد ، ذخیره کند. می توانید به راحتی فایل ها را به برنامه دسک تاپ بکشید و رها کنید.

همچنین می توانید فایل ها را از طریق لینک ها با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. این موارد را می توان با کاربرانی که حساب Dropbox ندارند ، نیز به اشتراک بگذارید.

Dropbox مدت زمان طولانی است که در برنامه های دیگر مانند MS Office و Slack ادغام شده است.

همه پرونده ها و پوشه ها حتی اگر جزئی از حساب شما نباشند ، می توانند با سایر کاربران به اشتراک گذاشته شوند.

Dropbox Business می تواند به حساب شخصی شما وصل شود تا بتوانید به یکباره به همه پرونده های خود دسترسی پیدا کنید. ویژگی حساب شخصی automatic camera upload “بارگذاری دوربین خودکار” هم اکنون از نوامبر ۲۰۱۸ در دسترس حساب های تجاری نیز است

Dropbox ساده و کاربردی آسان دارد.  ادمین ها می توانند ببینند که تعداد اعضای تیمشان را مشاهده کنند و در این سرویس می توانید اشتراک گذاری را محدود کنید ، و اجازه دهید / نظر را به محض مشاهده ، مجاز / مسدود کنید. داشبورد به شما امکان دسترسی به تنظیمات و نظارت را می دهد.

 • طرح Standard “استاندارد” از هر کاربر در هر ماه با ۱۲.۵۰ دلار شروع می شود و از ۳ کاربر شروع می شود.
 • بسته Advanced “پیشرفته” با ۲۰ دلار برای هر کاربر با ذخیره نامحدود شروع می شود.
 • برای عضویت در ردیف “Enterprise” ، کاربران باید مستقیماً با Dropbox تماس بگیرند.

سرویس ذخیره ساز ابری Business dropbox

Box for Business


Box for Business ذخیره سازی ارزان و شهودی از یک ارائه دهنده با تجربه است. قیمت مناسب دارد و اشتراک گذاری آن فقط خواندنی است (read only)

Box یک سرویس مدیریت محتوای ابری و اشتراک گذاری فایل برای مشاغل است که در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده است.

Box از قابلیت های مدیریتی و ویژگیهای امنیتی قدرتمندی برخوردار است. رابط کاربری برای سهولت استفاده ساخته شده است

داشبورد اجازه می دهد تا به تنظیمات ، فایل ها و پوشه ها دسترسی پیدا کنید. ادمین ها می تواند تمام کاربران را مدیریت کنند ، فعالیت و اشتراک ها را کنترل کنند.

از آنجا که Box مدت مدیدی است ، توسط تعدادی از برنامه های اصلی مانند Google Docs و Office 365 پشتیبانی می شود. مشتری Box Sync از صفحه دانلود ها برای Mac و Windows در دسترس است. همچنین یک مشتری رسمی Android نیز وجود دارد.

Box یک مدت آزمایشی ۱۴ روزه رایگان برای همه بسته ها ارائه می دهد.

 • برنامه ‘Starter’ آنها ۵ دلار برای هر کاربر در هر ماه قیمت گذاری شده است. این برنامه شامل ۱۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی ایمن ، آپلود پرونده ۲ گیگابایتی با حداکثر ۱۰ کاربر است.
 • طرح Business “تجارت” در هر ماه با ۱۵ دلار شروع می شود که شامل فضای ذخیره سازی نامحدود ، آپلود فایل ۵ گیگابایتی دارد.
 • بسته ‘Business Plus’  دارای فضای ذخیره نامحدود ، بارگذاری پرونده ۵ گیگابایتی و ۲۵  دلار برای هر کاربر در هر ماه است

سرویس ذخیره ساز ابری Box for Business

بهترین ذخیره سازهای ابری رایگان ۲۰۱۹

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=12519
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.