خلاقیت در صفحه تجاری اینستاگرام و جذب فالوور

اینستاگرام فقط یک برنامه برای به اشتراک گذاشتن تصویر نیست و به ابزاری بسیار مفید برای افراد خلاق تبدیل شده است تا کارهای خود را در معرض دید مخاطبان زیادی قرار دهند.

جذب مخاطب و فالوور به یک نگاه هوشمندانه ، دیدگاه جالب و اشتیاق واقعی برای کاری که انجام می دهید (و البته ترفندهای ساده مانند تغییر فونت در بیوگرافی اینستاگرام ) نیاز دارد.

با داشتن بیش از ۱ میلیارد کاربر ماهانه ، الگوریتم فوق العاده هوشمند و مارک های خلاقانه و هوشمندانه در اینستاگرام ،  فضایی رقابتی وجود دارد تا حساب کاربری خود را رشد دهید.

از افراد خلاق خواسته ایم تا بهترین توصیه های خود را برای ایجاد و حفظ مخاطبان در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر برای صفحات کسب و کار

Instagram خود ، این نکات را دنبال کنید.


 • پروفایل خود را سفارشی کنید.

هنگامی که یک مشتری بالقوه برای اولین بار از صفحه شما بازدید می کند ، احتمالاً به پروفایل  اینستاگرام شما نگاه می کند تا ببیند شما چه کسی هستید و درمورد چه چیزهایی پست می گذارید. این اولین فرصت شما برای ایجاد تصویری تاثیرگذار است ، بنابراین آن را به حساب آورید! یک بیوگرافی جذاب از شرکت ایجاد کنید . حتماً تمام جزئیات مربوط به شغل خود را درج کنید ، یک عکس با کیفیت بالا با برند انتخاب کنید و فراموش نکنید که به وب سایت خود لینک دهید.

 • برنامه ای داشته باشید

موفق ترین صفحات رسانه های اجتماعی ممکن است سرگرم کننده و غیرجدی به نظر برسند ، اما احتمالاً آنها یک استراتژی جامع رسانه های اجتماعی را دنبال می کنند. کارمندی را اختصاص دهید تا بر رسانه های اجتماعی نظارت کند ، اهداف خود را تعریف کند ، دستورالعمل هایی را برای تنظیم پست ، ارسال و انتشار ارائه دهد و مطمئن شوید که تمام پست های شما مطابق با استراتژی  تجارت شرکت باشد.

شناخت مخاطب هدف شما در جذب فالوورهای مناسب کمک می کند. برای هر یک از کانال های رسانه های اجتماعی خود صفحه مشتری ایجاد کنید و پست های خود را با توجه به نیازها ، علاقه ها و مشکلات آنها تهیه کنید. از آنچه در مورد مشتری ایده آل خود می دانید برای هدایت زمان ارسال ، موضوعات ارسال و برنامه انتشار استفاده کنید.

مخاطب مورد نظر خود را تعریف کنید.

 • محتوای عالی ایجاد کنید.

برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر ، صفحات رسانه های اجتماعی شما نیاز به مطالب جذاب دارند که توجه آنها را به خود جلب کند . تمرکز خود را بر تهیه محتوای باکیفیت و سرگرم کننده ، جالب ، الهام بخش قرار دهید. فکری کنید تا هر آنچه را که تصمیم گرفته اید با نام تجاری شما مطابقت داشته باشد. اگر پهنای باند برای ایجاد تمام محتوای رسانه های اجتماعی خود را از ابتدا ندارید ، برای پر کردن شکاف ها ، از پست های موقت استفاده کنید.

 • چیزی پیشنهاد کنید

طبق نظرسنجی در سال ۲۰۱۸ ، ۶۳٪ از مشتریان برندها در رسانه های اجتماعی از برند موردنظرشان پیروی می کنند تا در مورد فروش اطلاعات کسب کنند. پیروان خود را از معاملات خود تخفیفات و … مطلع کنید. پیشنهاد های خوب (لازم نیست پولی باشد) یا یک نگاه جدید به یک محصول جدید ارائه دهید.

 • از افراد دعوت کنید که صفحه شما را لایک کنند.

وقتی شخصی صفحه شما را دوست داشته باشد ، به طور خودکار صفحه را فالو می کند . اگر صفحه شما کمتر از ۱۰۰۰۰۰ لایک دارد و می بینید که شخصی به یک پستی واکنش نشان داده است ، می توانید او را فالو کنید ، این یک راه عالی برای اضافه کردن فالوور هایی است که قبلاً به آنچه گفته اید علاقه نشان داده است.

 • پست ها با برند همراه باشد

وقتی مشتریان به صفحه وارد می شوند آن ها باید احساس کنند در حال رفتن به یک فروشگاه آشنا هستند. برای ایجاد یک تجربه راحت برای بازدید کنندگان از یک نام تجاری مناسب استفاده کنید

 • از هشتگ استفاده کنید.

اضافه کردن هشتگ های مربوط به پست های شما یک روش عالی برای قرار گرفتن در معرض مخاطبان گسترده تر و رسیدن به دنبال کننده های جدید بالقوه است ، زیرا وقتی شخصی یک موضوع را جستجو کرد یا بر روی هشتگ کلیک کرد ، تمام پست های برچسب خورده با آن هشتگ را مشاهده می کند. می توانید حداکثر ۳۰ هشتگ را در پست های اینستاگرام خود درج کنید. مطالعات نشان می دهد پست هایی با ۵-۶ یا ۱۱ یا بیشتر ، بیشترین ورودی را دارند. در فیس بوک ، هشتگ های خود را به یک یا دو تا در هر پست محدود کنید.

 • یک نشان تأیید بکار برید

هم Facebook و هم اینستاگرام نشان های تأیید را ارائه می دهند ، که نشان می دهد یک کسب و کار به عنوان کسب و کار معتبر تأیید شده است. گرفتن آن علامت خاکستری در صفحه فیس بوک شما بسیار ساده تر از گرفتن نقطه آبی اینستاگرام است .

 • پاسخگو باشید.

اگر شخصی نظر خود را قرار داد ، یا پیامی را ارسال کرد که نیاز به پاسخ دارد ، جواب مودبانه دهید ، حتی به نظرات منفی پاسخ دهید تا نشان دهید به طرفداران خود علاقه مند هستید.

 • همانطور که پیش می روید یاد بگیرید

صفحات رسانه های اجتماعی شما در حال پیشرفت است و باید به طور مداوم در حال بهبود  و رشد باشد. مشارکتها و تعاملها را در صفحات خود نظارت کنید تا ببینید چه چیزی از نظر زمان ارسال ، نوع محتوا و غیره روی عملکرد شما تاثیر گذار تر است و روی ارائه نوع محتوا که بهترین تاثیر را انجام می دهد ، تمرکز کنید.

 • مضامین کلیدی را انتخاب کنید و به آنها بچسبید

به جای نقشه برداری از یک استراتژی سفت و سخت برای محتوای خود چند قانون ساده را دنبال کنید. مخاطبان خود را درک کنید ، به طور مداوم محتوا تولید کنید .

بهترین بازی های رایگان اندرویدی ۲۰۱۹

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments