برنامه Pencil Sketch

اپلیکیشن طرح مداد Pencil Sketch برنامه ای است که عکس دیجیتال را به نقاشی با مداد با کیفیتی بالا تبدیل می کند ، طوری که  به نظر می رسد توسط مداد کشیده شده است. این اپلیکیشن برای گوشی تلفن، تبلت و … در دسترس است.

برای تولید طرح سیاه قلم از عکس می توانید از گالری گوشی خود تصویری انتخاب کنید یا با دوربین خود عکس بگیرید. هر دو طرح عکس سیاه و سفید و رنگی را می توان تنها با یک کلیک روی دکمه مربوط به آن ایجاد کرد.

مداد اسکچ چهار سبک “مداد” ، “طرح” ، “دودل” Doodle و “طنز” ارائه می دهد.

سبک “مداد” طرح های مداد با لبه ها و منحنی های صاف ایجاد می کند .

سبک ” Sketch ” طرح عکس را با کانتور دقیق ایجاد می کند. گزینه “دودل” عکس را به عکس کارتونی به سبک ابلهانه ای تبدیل می کند. این اپلیکیشن برای عکس های پرتره که از دوربین سلفی گرفته شده است بسیار عالی است و پس از ارسال آنها در کانال های اجتماعی ، توجه بیشتری را به خود جلب خواهد کرد. سبک “طنز” معمولاً روی هر نوع عکس کار می کند ، زیرا این یک سبک ساده است که باعث ایجاد طنز می شود.

Pencil Sketch همچنین یک ویرایشگر قدرتمند ابزار نقاشی است. مداد رنگی بهترین راه برای تبدیل عکس به آثار هنری است.

علاوه بر این نرم افزار به کمک نرم افزار فوتوشاپ نیز می توانید عکس دیجیتال را به نقاشی رنگ روغن یا طراحی سیاه قلم تبدیل کنید.

 

ویژگی های ویرایشگر عکس Pencil Sketch


– جلوه های عکس ، فیلترها و فریم های زرق و برق دار

– برچسب های سرگرم کننده

– تنظیم کنتراست ، رنگ و شدت

– وضوح عکس

– ترسیم و اضافه کردن متن

رنگ ، سبک مداد و پاک کن همه در تخته doodle موجود است.

sketch عکس را می توان به راحتی با لمس یک دکمه انجام داد.عکس های sketch و کارتونی را می توان از طریق فیس بوک ، توییتر ، ایمیل ، پیام و غیره به اشتراک گذاشت.

همه ابزارهای ویرایش عکس به صورت آفلاین در دسترس هستند ، بنابراین شما برای استفاده از این برنامه به اینترنت نیازی ندارید.

لطفا توجه داشته باشید: تمام تصاویر تولید شده توسط این برنامه در پوشه ای به نام “Pencil_Sketch” در دستگاه شما ذخیره می شوند.

دانلود اپلیکیشن Pencil Sketch


اپلیکیشن طرح مداد Pencil Sketch دانلود اپلیکیشن Pencil Sketch

معرفی برنامه متریکول Metricool

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=12697
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.