برنامه ادوب کپتیویت Adobe Captivate

ادوب کپتیویت Adobe Captivate چیست؟


Captivate ابزاری عالی برای ایجاد آموزش می باشد و دارای ماژول هایی است که جذاب تر از پاورپوینت هستند. محتوای پاورپوینت خود را به عنوان ویدیو ضبط کنید و تعامل جالب و سؤالات مربوط را به عنوان پوشش بالای ویدیوی خود اضافه کنید. ادوب کپتیویت این امکان را به شما می دهد تا طراحی هر وب سایت را برای اهداف آموزشی انجام دهید.Adobe Captivate ابزاری برای نوشتن و تولید محتوا است .

این ابزار برای ایجاد مطالب آموزشی مانند نمایش نرم افزار ، شبیه سازی نرم افزار و … برای وب با استفاده از HTML5 یا Flash مناسب است

نرم افزار Adobe Captivate امکان ایجاد دوره های آموزشی تعاملی یا فیلم ها را فراهم می کند. همچنین می توانید این نرم افزار را به روزرسانی کنید تا قالب ها ، تصاویر و قلم های اضافی را فراتر از آنچه در آن گنجانده شده باشد ، بکار گیرید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد Adobe Captivate ویژگی صفحه نمایش سبز است که می توانید پس زمینه خود را در آن قرار دهید.

تجارب یادگیری همه جانبه را در واقعیت مجازی به زبان آموزان خود تحویل دهید. ادوب کپتیویت برای  ایجاد محتوا با عملکرد درگ ، نمایش های چند زاویه ای ، زیرنویس ها و سایر ویژگی ها بسیار عالی است.  از لوگوی تجاری و رنگ ها استفاده کرد. در صورت تمایل می توانید صدای خود را نیز اضافه کنید.

توسط این نرم افزار می توانید به سرعت گرافیک ، متن و دکمه های تعاملی اضافه کنید.

قابلیت ۳۶۰ درجه  و شخصی سازی نیز دارد

بیش از ۸۰٪ شرکت ها از Adobe Captivate به عنوان ابزار آموزشی مورد اعتماد، استفاده می کنند.

چگونه در ادوب کپتیویت Adobe Captivate فارسی تایپ کنیم؟

برای تایپ فارسی در این نرم افزار می توانید از سرویس فارسی نویس آنلاین آوب استفاده کنید فقط متن خود را تایپ کرده و بر روی “تبدیل” کلیک کرده و متن را در هر برنامه ای که از زبان فارسی یا عربی پشتیبانی نمی کند کپی و جایگذاری کنید. این سرویس از زبان های فارسی ، عربی ، پشتو و دری پشتیبانی می کند.

دانلود اپلیکیشن ادوب کپتیویت Adobe Captivate


برنامه ادوب کپتیویت Adobe Captivate برنامه ادوب کپتیویت Adobe Captivate

برنامه شبیه ساز ۲ و ۳ بعدی یادگیری فیزیک

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=12963
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.