10 اپلیکیشن برتر یادگیری زبان در گوشی موبایل

در این مقاله با تشکیل لیستی از ۱۰ تا از بهترین برنامه های مورد علاقه برای یادگیری زبان ، جستجوی اپلیکشن مناسب را آسانتر کردیم.

10 اپلیکیشن برتر یادگیری زبان در گوشی موبایل
۱۰ اپلیکیشن برتر یادگیری زبان در گوشی موبایل

Memrise یکی از محبوب ترین برنامه های یادگیری زبان است. این برنامه در اصل یک برنامه فلش کارت گیمی است. این اپلیکیشن راه خوبی برای کمک به ساخت واژگان است و دانش آموزان مبتدی بیشترین بهره را از آن می برند. اگرچه این اپلیکیشن می تواند بسیار مفید باشد ، سعی نکنید از آن به عنوان ابزار اصلی برای یادگیری یک زبان جدید استفاده کنید.

نقطه قوت Memrise این است که یک روش رایگان ، راحت و نسبتاً سرگرم کننده برای یادگیری و مرور واژگان از کارتهای سنتی است. استفاده از این اپلیکیشن باعث می شوند تا کلمات در حافظه بماند.

در این برنامه از انواع تکنیک های حافظه استفاده می کنیم که یادگیری شما را تسریع می کند.

دانلود برنامه یادگیری زبان Memrise
اپلیکیشن Memrise

دانلود برنامه Memrise

دانلود برنامه یادگیری زبان Memrise دانلود برنامه یادگیری زبان Memrise دانلود اپلیکیشن یادگیری زبان Memrise

  • LinguaLift

LinguaLift یک برنامه زبان است که بیشتر به زبان آموزان جدی که می خواهند یک برنامه کامل زبان با راهنمایی یک مدرس داشته باشند اختصاص داده شده است. مربیان برای پاسخگویی به سوالات در دسترس می باشند. آنها می توانند به گرامر کمک کنند ، منابع اضافی را پیشنهاد دهند ، و حتی تکالیف خانه را نیز برای علاقه مندان تعیین و تصحیح کنند. اگر برای این برنامه ثبت نام کرده اید ، به یاد داشته باشید از مربیانی که در آنجا حضور دارند استفاده کنید.

این برنامه برای افراد مبتدی یا متوسط ​​، با توضیحات دستور زبان واضح ، واژگان و ابزارهای یادگیری اسکریپت و بسیاری از بینشهای فرهنگی جالب که با اکثر برنامه های زبانی همراه نیست ، بسیار عالی است.

دوره ها به بخش های ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ای کوچک تقسیم می شوند تا چیزهای جالب را حفظ کنید و اطمینان حاصل کنید که هر روز وقت کافی برای کمی مطالعه دارید. آنها همچنین از الگوریتمی استفاده می کنند که پیشرفت شما در این دوره را دنبال می کند ، بنابراین مباحث نقد و بررسی شما به طور خاص به نیازهای شما تنظیم می شود.

LinguaLift در حال حاضر دوره های زبان ژاپنی ، روسی و عبری را ارائه می دهد که دوره های فرانسوی ، اسپانیایی و چینی (ماندارین) در اواخر سال جاری برگزار می شود. اگر زبان مورد نظر شما در این لیست قرار ندارد ، باید همچنان کتاب الکترونیکی آنها را که اخیراً منتشر شده است را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن یادگیری زبان LinguaLift
اپلیکیشن LinguaLift

دانلود برنامه LinguaLift

دانلود برنامه یادگیری زبان LinguaLift

نحوه استفاده از نتفلیکس Netflix برای یادگیری زبان جدید

  • Duolingo

لوئیس فون آه بازی و یادگیری زبان را ادغام کرده است و یک برنامه با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر ایجاد کرده است. این برنامه به یک نمونه اصلی یادگیری زبان در موبایل تبدیل شده است.

یکی دیگر از ویژگی هایی که Duolingo  این است که فقط به یک زبان انگلیسی مادری معطوف نمی شود. برای هر زبان دوره های خاصی وجود دارد  که تا به امروز ۸۱ دوره را تولید کرده اند.

دانلود اپلیکیشن یادگیری زبان Duolingo
اپلیکیشن Duolingo

دانلود برنامه Duolingo

دانلود برنامه یادگیری زبانDuolingo دانلود برنامه یادگیری زبان Duolingo دانلود اپلیکیشن یادگیری زبان دانلود برنامه یادگیری زبان Duolingo

  • HelloTalk (سلام)

برنامه ای برای تسهیل تمرین صحبت کردن و از بین بردن استرس مکالمه است. زبان آموزان می توانند با استفاده از گپ واتساپ مانند پیام های صوتی و متنی ، متکلمان بومی پیدا کنند و با آنها مکالمه کنند.

کاربران می توانند پیام های یکدیگر را با یک ابزار تصحیح داخلی اصلاح کنند ، که مبادلات زبان را به جلسات آموزش کوچک تبدیل می کند. این برنامه همچنین دارای یک سیستم ترجمه ای یکپارچه برای زمانی است که نمی دانید با چه کلمه و جمله ای مفهوم واقعی را انتقال دهید.

می توانید مکالمات یا پیام های برتر خود را علامت گذاری کنید ، بنابراین عبارات مورد علاقه شما گم نمی شوند و گزینه متن به همراه صدا کمک می کند تا بدانید چگونه پیام های دریافت شده را تلفظ کنید. برای کمک به شما در ایجاد انگیزه مکالمه ، می توانید مبادلات زبانی را نیز با طول های مشخص شده توسط پارامترهای مختلف مانند زمان، تعداد پیام ها یا کاراکترهای تبادل شده ترتیب دهید.

دانلود برنامه یادگیری زبان HelloTalk
اپلیکیشن HelloTalk

 

دانلود برنامه HelloTalk

دانلود برنامه یادگیری زبان HelloTalk دانلود برنامه یادگیری زبان HelloTalk دانلود برنامه یادگیری زبان HelloTalk

  • Mindsnacks

در این برنامه هر یک از هفت زبانی که آموزش می دهد دارای هشت یا نه بازی کوچک است که به شما در یادگیری واژگان ، دستور زبان ها ، گوش دادن کمک می کند. دروس ساده ای وجود دارد که مفاهیم را شرح می دهد و سپس قبل از رسیدن به وضعیت تسلط در بازی ها ، تمرین یا آزمایش می شوند Mindsnacks پیشرفت شما را کنترل می کند ، بنابراین می توانید ببینید که برای دستیابی به مهارت، چقدر یادگیری لازم دارید.

طراحی این برنامه بسیار لذت بخش ، شاد و جذاب است.
بارگیری آن رایگان است ، اما فقط با تعداد محدودی از بازی ها همراه است. اگر کمی هزینه پرداخت کنید می توانید به درسهای بیشتری دسترسی داشته باشید و گزینه های بازی خود را گسترده تر کنید.

دانلود برنامه یادگیری زبان Mindsnacks
اپلیکیشن Mindsnacks

 

دانلود برنامه Mindsnacks

 دانلود برنامه یادگیری زبان Mindsnacks

  • Busuu

Busuu دوره های کامل ۱۲ زبان را ارائه می دهد. این برنامه رایگان است اما برای بسیاری از ویژگی ها و مواد دوره باید ۱۷ دلار در ماه سرمایه گذاری کنید. برنامه امکانی می دهد که از طریق یادگیری کلمات به دیالوگ های ساده و سؤالاتی در مورد دیالوگ ها که همه آنها شامل صدا هستند با تلفظ بومی گوش دهید.

این دروس در موقعیت های مختلف برگزار می شود که در آن مهارت ها و عبارات مرتبط را یاد می گیرید. هر دوره همچنین با یک مینی “دوره سفر” جداگانه برای کسانی که باید قبل از سفر به خارج از کشور سریعاً زبان یاد بگیرند بسیار مفید است.

جنبه ویژه Busuu این است که می توانید گویندگان بومی را در فرایند یادگیری خود درگیر کنید. زبان آموزان Busuu مهارت های صحبت کردن با لهجه بومی با تصحیح متون ارائه می دهند. نسخه دسک تاپ حتی به شما امکان می دهد تا بصورت آنلاین با گویندگان بومی گپ بزنید.

اپلیکیشن یادگیری زبان Busuu
اپلیکیشن Busuu

 

دانلود برنامه Busuu

دانلود برنامه یادگیری زبان Busuu دانلود برنامه یادگیری زبان Busuu دانلود برنامه یادگیری زبان Busuu

  • Babbel

بابل نسخه ای رایگان با ۴۰ کلاس ارائه می دهد ، بنابراین حتی بدون پرداخت پول برنامه به شما امکان می دهد مقدار زیادی از عبارات را در یکی از ۱۳ زبان مورد نظر خود بیاموزید. هر کلاس از آموزش گام به گام واژگان با کمک تصاویر شروع می شود. سپس این کلمات در عبارات مرتبط و دیالوگ های کوتاه تنظیم شده در سطح دانش آموزان استفاده می شود تا به سرعت در ساخت مهارت های مکالمه کمک کند.

به غیر از دوره های مبتدی عمومی ، بابل بسته های جداگانه ای نیز دارد که به مهارتهای خاص مانند دستور زبان یا واژگان اختصاص یافته است. اگر از قبل یک زبان خاص را تجربه کرده اید و می دانید نقاط ضعف شما در کجا نهفته است ، می توانید روی بهبود مهارت های انتخاب شده تمرکز کنید. برای مطالعه بعدی آفلاین کلاسهای Babbel قابل بارگیری است. برنامه، پیام یادآوری برای شما ارسال می کند ، بنابراین جلسه روزانه خود را از دست نمی دهید.

دانلود برنامه یادگیری زبان Babbel
اپلیکیشن Babbel

 

دانلود برنامه Babbel

دانلود برنامه یادگیری زبان Babbel  دانلود برنامه یادگیری زبان Babbelدانلود برنامه یادگیری زبان Babbel

  • Lingua.ly

این برنامه با این هدف است که شما را از اولین سطوح یادگیری به خواندن مطالب نوشته شده توسط افراد بومی بکشاند. مواد مطالعه بر اساس متونی است که از اینترنت گرفته شده است ، بنابراین شما هرگز به دلیل عدم تنوع شکایت نخواهید کرد!

در ابتدا برنامه سطح شما را ارزیابی می کند. همانطور که یاد می گیرید متنی به شما نشان داده می شود. با کلیک بر روی کلمه ای که نمی دانید، ترجمه آن را خواهید دید ، تلفظ آن را با صدای بلند می شنوید و آن را به بانک اطلاعات کلمات خود اضافه می کنید. بر اساس این بازخورد برنامه قادر خواهد بود متن های آینده را با دقت بیشتری مطابقت دهد. ایده Lingua.ly این است که به شما کمک کند در زمینه ها و الگوریتم ها به مطالعه بپردازید ، هدف این است که متن هایی را که ۹۰٪ واژگان را با آنها آشنا هستید، به شما ارائه دهد.

علاوه بر این می توانید علایق خود را مشخص کنید ، بنابراین مجبور نیستید هر متونی را مطالعه کنید.

کلمات را می توان در ۵ جلسه ۱۰ یا ۱۵ دقیقه ای مطالعه کرد. اگر افزونه Lingua.ly Chrome را نصب کنید ، در مورد لزوم، بازگشت به واژگان ذخیره شده هنگام مرور ، یادآوری می شود. این برنامه از ۱۰ زبان ، از جمله روسی ، فرانسوی و اسپانیایی پشتیبانی می کند.

دانلود برنامه یادگیری زبان Lingua.ly
اپلیکیشن Lingua.ly

 دانلود برنامه یادگیری زبان Lingua.ly دانلود برنامه یادگیری زبان Lingua.ly

  • MosaLingua

MosaLingua یک منبع کامل برای زبان های فرانسوی ، اسپانیایی و ایتالیایی است. می توانید با شروع از عبارات ساده و عدد ، برنامه درسی استاندارد را طی کنید ، یا می توانید یکی از بسته های خاص ، به عنوان مثال افراد ، زمان یا گردشگری را انتخاب کنید.

این بدان معناست که اگر قبلاً اصول اولیه را طی کرده باشید و به دنبال پر کردن شکافهای خاص در دانش خود هستید ، می توانید فوراً این کار را انجام دهید. شما می توانید یادگیری خود را با دیالوگ هایی که موقعیت های واقعی زندگی را نشان می دهند پشتیبانی کنید

یادگیری بر یک سیستم فلشکارت ارزیابی شده است که شما را به چندین روش روی کلمات تمرین میدهد و از شما می خواهد آنها را ضبط کنید ، صحبت کنید و آنها را هجی کنید ، بنابراین تمام “کانال های حافظه” شما فعال می شوند. البته همه قسمت های برنامه ها بدون پرداخت هزینه در اختیار قرار نمی گیرد و شما باید برای هر زبان جداگانه مبلغی پرداخت کنید. اما حتی نسخه رایگان دارای ویژگی های فراوانی است.

دانلود برنامه یادگیری زبان MosaLingua
برنامه MosaLingua

 

دانلود برنامه MosaLingua

دانلود برنامه یادگیری زبان MosaLingua دانلود برنامه یادگیری زبان MosaLingua

  •  How to Pronounce (چطور تلفظ کنم)

شما هنوز با کلمات یا عباراتی روبرو می شوید که مطمئن نیستید چگونه تلفظ کنید تا درک شوند. شاید این تجربه را در رستوران تجربه کرده باشید: وقتی مجبور بودید کلمه ای را در زبان ایتالیایی سه بار تلفظ کنید و نهایتا نگاه مبهوت و سردرگمی در چهره پیشخدمت را دریافت کرده اید و دچار استرس شده اید.

با برنامه تلفظ می توانید از این لحظه های شرم آور و ناامیدکننده جلوگیری کنید. این برنامه فقط از چند زبان اصلی پشتیبانی می کند و می توانید دو زبان را از بین انگلیسی ، اسپانیایی ، پرتغالی و فرانسوی به علاوه روسی و ایتالیایی انتخاب کنید. اگر از گوش دادن به زبان های مختلف لذت می برید می توانید به این تفاوت ها گوش دهید و شگفت زده شوید.

دانلود برنامه تلفظ زبان How-to-Pronounce
برنامه How to Pronounce

 

دانلود برنامه How to Pronounce

دانلود برنامه یادگیری تلفظ زبان How to Pronounce دانلود برنامه یادگیری تلفظ زبان How to Pronounce

برنامه پاپیتا Papita

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments