برنامه شیریت Shareit

۱ دقیقه زمان مطالعه

اپلیکیشن شیریت Shareit ،برنامه اشتراک گذاری عالی با سرعت انتقال سریع cross-platform و فیدهای آنلاین رایگان از جمله فیلم ، موسیقی ، تصاویر پس زمینه ،  GIF می باشد. همچنین shareit پخش کننده رسانه ای قدرتمندی را اضافه کرده است که به شما کمک می کند فیلم ها و موسیقی خود را مدیریت کنید.

SHAREit توسط بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر بارگیری شده است ، و نحوه انتقال پرونده ها را تغییر داده است. این اپلیکیشن در ابتدا در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شد ، برنامه SHAREit اکنون در همه سیستم عامل ها بسیار محبوب شده است.

برای انتقال پرونده ها بین دو دستگاه اندرویدی به هیچ شبکه وای فای برای اتصال نیازی نیست. شما می توانید با کمک امکانات hotspot موجود در تلفن ، دو دستگاه اندرویدی را به طور مستقیم متصل کنید

اگر هیچ ارتباط اینترنتی در تلفن و رایانه شخصی وجود نداشته باشد ، انتقال فایل بین این دو دستگاه امکان پذیر نخواهد بود. اینجاست که برنامه SHAREit می تواند مفید باشد زیرا واقعاً برای انتقال فایل ها از طریق این برنامه به اتصال اینترنتی احتیاج ندارید

برنامه شیریت پخش کننده موسیقی زیبا. اکولایزر قدرتمند تجربه های همه جانبه برای شما فراهم می کند

GIF ، تصاویر پس زمینه و برچسب شخصی ، خنده دار ، بارگیری کنید و به اشتراک بگذارید

در SHAREit به مجوزهایی که ارتباطی با عملکرد این برنامه ندارد ، دسترسی نخواهید داشت. با دسترسی به موقعیت مکانی ، SHAREit می تواند به کشف کاربران نزدیک کمک کند. به علاوه ، دسترسی به این مجوز توسط سیستم اندرویدی ممکن است. با دسترسی به اتصال بلوتوث ، SHAREit می تواند کاربران نزدیک را با سرعت بیشتری کشف کند تا بتواند ارتباط مستقیمی با فرستنده / گیرنده برقرار کند.

دانلود برنامه شیریت Shareit


دانلود برنامه شیریت-shareit دانلود برنامه شیریت-shareit دانلود برنامه شیریت-shareit

 

انتقال فایل از کامپیوتر یا PC به موبایل با برنامه شیریت Shareit


 

چطور در پاورپوینت فیلم بگذاریم

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=13268
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.