تفاوت کشف موسیقی جدید در Spotify و Apple Music

کشف موسیقی جدید در Apple Music


Apple Music به عنوان برجسته ترین سرویس پخش موسیقی است که هم اکنون در دسترس است ، ده ها میلیون آهنگ در کتابخانه موسیقی Apple وجود دارد.

اپل موسیقی یک سرویس ارائه دهنده رادیو است. اپل موسیقی برخی از بزرگترین هنرمندان جهان را به انجام برخی نمایش های رادیویی دعوت کرده است. این برنامه موسیقی بیش از ۱۰۰ کشور را از استودیوهای خود پخش می کند

در این مقاله نحوه استفاده و کشف موسیقی جدید در Apple Music و Spotify را توضیح می دهیم.

  • برای شما

اپل موزیک آلبومی را برای شما منتشر می کند که به طور هوشمندانه طبق عادتی که از شما سراغ دارد چند موسیقی را پیشنهاد می دهد. همچنین می تواند اشعار ، و Control Panel را به نمایش بگذارد. اپل موزیک آنچه را جستجو می کنید ، موسیقی را که “دوستش دارید” و موسیقی دیگری که برای افزودن به کتابخانه خود انتخاب می کنید ، ردیابی می کند. “هرچه بیشتر کاوش کنید ، Apple Music  بهتر پیشنهاد می دهد.” تمام این پیشنهادها در بخش For You نشان داده می شوند.

برای شما در اپل موسیقی apple music

  • برگه “جدید”: در لحظه زندگی کنید

اگر می خواهید آهنگ ها یا آلبوم های تازه منتشر شده در Apple Music را گوش کنید ، برگه “New” جایی است که باید بروید. می توانید بر اساس ژانرها مرتب سازی کنید و اپل بهترین آهنگ ها و آلبوم ها را به همراه آنچه در آن هفته داغ است به شما نشان می دهد.

برگه جدید در اپل موسیقی apple music

  • اتصال “: باشگاه اجتماعی در اپل موزیک

 کانکشن مکانی است که در آن نوازندگان با نگاه دقیق تری به کارها ، با طرفداران خود ارتباط برقرار می کنند. به عنوان مثال ، نوازندگان می توانند برای تقویت آلبوم های موجود در دیسکوگرافی خود ، آهنگ و فیلم ارسال کنند. که به شما فرصتی می دهد تا بینش بیشتری در مورد معنی آهنگ ها ، کشف منابع الهام بخش و عمق و زمینه موسیقی که شاید سالهاست به آن گوش می دهید بدست آورید. از طرف دیگر ، می توانید درباره هر چیزی که یک هنرمند ارسال کرده است نظر دهید یا اگر دوست دارید، آن را از طریق پیام ، فیس بوک ، توییتر و ایمیل به اشتراک بگذارید. و هنگامی که اظهار نظر می کنید ، هنرمند نیز می تواند مستقیماً به شما پاسخ دهد.

چگونه آهنگ های جدید Apple Apple بدون محدودیت قابل پخش باشد

 همانطور که همه ما می دانیم ، اگر اشتراک Apple Music را لغو کنید ، دیگر امکان پخش موسیقی استریم را که اضافه کرده یا برای گوش دادن آفلاین به کتابخانه خود بارگیری کرده اید ، ندارید. بنابراین می توانید این آهنگ های جدید Apple Music را از Apple Music قابل پخش نگه دارید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که این آهنگ ها یا لیست های پخش را ضبط کنید و NoteBurner Apple Music Converter این امکان را فراهم می آورد.

استفاده از Spotify برای کشف موسیقی جدید 


با ۴ ویژگی زیر از Spotify می توانید به راحتی آهنگ های جدیدی را پیدا کنید که ممکن است با سلیقه شما مطابقت داشته باشد.

  • رادیو

رادیو Spotify مشابه پاندورا ، وقفه هایی را بر اساس آهنگ یا هنرمندی که شما تعیین می کنید ایجاد می کند. در حالی که گوش می دهید ، می توانید آهنگهایی را که دوست دارید لایک کنید ، یا آهنگهایی را که دوست ندارید dislike  کنید.  Spotify رادیو را بر اساس آهنگ هایی که دوست دارید تنظیم می کند.

رادیو در spotify

  • کشف هفتگی

هر هفته دوشنبه صبح ، الگوریتم های Spotify یک لیست جدید با ۳۰ آهنگ که به نظر می رسد دوست دارید را ارائه می دهد. هر بار که به یک آهنگ گوش می دهید ، یک هنرمند جدید را امتحان می کنید ، آهنگی را دوباره گوش می دهید، آهنگ هایی که به پروفایل اضافه می کنید یا هر کار دیگری در حین استفاده از سرویس انجام می دهید   Spotify اطلاعاتی از علاقه مندی شما به دست می آورد و با مقایسه آن با پروفایل های مشابه دیگر ، موسیقی را که شما نشنیده اید معرفی می کند تا شاید شما علاقه مند به گوش دادن به آن باشید. برخی از آهنگ ها از هنرمندانی که قبلاً آنها را نشنیده اید ارائه می دهد.

کشف-هفتگی-در-spotify

  • رادار را رها کنید

به منظور پیدا کردن آسان تر موسیقی جدید ، Spotify در ماه آگوست سال جاری رادار را راه اندازی کرد ، یک لیست پخش ۲ ساعته است که دارای آهنگ های تازه منتشر شده از هنرمندانی است که هر کاربر قبلاً گوش داده است ، اما در هر جمعه به روز می شود.

این شرکت می گوید ، در حالی که از الگوریتمی مانند Discover Weekly استفاده می شود ، نسخه رادار هدف دیگری را ارائه می دهد: هدف از این کار این است که “آثار هنری را که دوست دارید از دست ندهید.”

  • ترکیب روزانه

Spotify به تازگی یکی دیگر از ویژگی های کشف موسیقی ، Daily Mix را در تاریخ ۲۷ سپتامبر راه اندازی کرده است. شما Daily Mix شخصی خود را در آخرین نسخه Spotify در کتابخانه خود پیدا خواهید کرد

الگوریتم موجود در لیست های پخش Daily Mix شبیه به آنچه در Discover Weekly و Release Radar قرار دارد ، می باشد.

Daily Mix در سطح جهانی در دسترس همه کاربران Spotify است .  برای اینکه Daily Mix کار کند ، کاربران باید قبلا به چند موسیقی گوش داده باشند. اگر کاربر جدید هستید ، تنها پس از حدود دو هفته گوش دادن می توانید به Daily Mix دسترسی داشته باشید.

ترکیب-روزانه-در-spotify

چگونه برای همیشه آهنگ ها و لیست های پخش Spotify خود را ذخیره کنیم؟

همانطور که همه ما می دانیم ، تمام آهنگ های Spotify با DRM رمزگذاری شده اند. به همین دلیل است که همه آهنگها یا لیست های پخش پس از لغو اشتراک شما ناپدید می شوند یا قابل پخش نمی باشند.

آیا امکان دارد DRM را از Spotify جدا کنیم و آهنگ ها ، آلبوم ها یا لیست های پخش Spotify را برای همیشه حفظ کنیم؟

بله به سادگی از نرم افزاری مانند Sidify Music Converter for Spotify (نسخه Mac | نسخه ویندوز) ، می توانید برای حذف DRM استفاده کنید. این نرم افزار به سادگی موسیقی DRM را که از Spotify بارگیری شده است می گیرد و آنها را بدون DRM می کند. پس از تبدیل ، تمام برچسب ها و ابرداده های ID3 با موفقیت نگهداری می شوند. وقتی یکی از این آهنگها را به قالبهای MP3 ، AAC ، FLAC یا WAV تبدیل می کنید ، برای همیشه متعلق به شماست و در صورت لغو اشتراک ، ناپدید نمی شوند.

نکاتی برای ساخت و ارائه پاورپوینت خوب

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments