اپل آیفون جدید 2020 را در ماه مارس منتشر می کند

اپل آیفون جدید ۲۰۲۰ را در ماه مارس منتشر می کند

انتظار می رود اپل آیفون جدید ۲۰۲۰ با قیمتی ارزان در ماه مارس رونمایی شود. زمان آن رسیده که اپل خطوط تولید خود را برای آیفون ۹ آماده کند. احتمالاً پس از رویداد مارس جدیدترین نسخه آیفون وارد بازار می شود.

دبی وو و مارک گورمن در این باره می گوید: اپل تا اوایل ماه مارس ۲۰۲۰ رسماً از تلفن جدید خود رونمایی می کند.

آیفون ۹ که نام دیگر آن iPhone SE2 است بخش مهمی از استراتژی اپل در سال ۲۰۲۰ خواهد بود.

این آیفون نسبت به سری های قبلی خود قیمت مناسبی دارد و با توجه به ظرفیت حافظه آن با قیمتی در حدود ۴۹۹ دلار در بازار عرضه خواهد شد. البته کمی عجیب است که اپل آیفون ۱۲ را با همین قیمت در وب سایت خود قرار داده است. این امر به اپل کمک می کند تا روند فروش خود را در بازارهای مختلف بهبود ببخشد. اگرچه آیفون در بازارهای آمریکای شمالی و اروپا اشباع شده و به فروش خوبی رسیده است. تلاش برای فروش بیشتر و تمدید قرارداد از طریق شرکت های مخابراتی و جذب افراد پس از عدم تمایل برای خرید اندروید از برنامه‌های آینده اپل خواهد بود.

آیفون جدید 2020

رشد واقعی فروش آیفون در بازارهای دیگر اتفاق می افتد. کشورهایی که اپل سهم اندکی از بازار را دارد. اپل می تواند در این بازارها رشد قابل توجهی را تجربه کند. محصولی مانند آیفون ۹ با هدف خاص (=تصاحب سهم بیشتری از بازار) فرصتی عالی برای افزایش فروش است. چرا؟ پاسخ این سوال در سوال دیگری نهفته است:

چگونه اپل می تواند در همه این مناطق برای برنده شدن بجنگد؟ با قیمت مناسب. معرفی آیفون ۹ با قیمت پایین، به گوشی های هوشمند اپل کمک می کند تا بازار رو به رشد بیشتری را تجربه کنند. تولید محصولات ارزان قیمت باعث می شود افت فروش کاهش پیدا کند و راهی برای افزایش فروش فراهم می کند. بنابراین آیفون جدید ۲۰۲۰ به عنوان گزینه ای مناسب در دسترس عموم مصرف کننده قرار می گیرد. نه فقط افرادی که به دنبال یک کالای لوکس و گران قیمت هستند.

برای اجرای این هدف اپل به محصولی مانند آیفون ۹ نیاز دارد تا بتواند سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند. از طرفی نباید هیچ تاخیر و انتظار طولانی برای حمل و نقل، عدم دسترسی به محصول و کمبود موجودی در بازار وجود داشته باشد. خصوصا اینکه سری جدید گوپی سامسونگ،  Galaxy S20 در راه است و نسخه Lite از این پرچم دار می تواند با آیفون Lite iPhone اپل رقابت کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.