برنامه Edraw Max

Edraw Max ابزاری برای نقشه‌برداری و برنامه‌ریزی جامع ذهن است که به شما امکان می‌دهد صدها نمودار را از یک رابط کاربری ساده مانند Word 2010 ایجاد کنید.

پس از انتخاب بهترین الگوی نقشه ذهن با Edraw Max، نمودار را با کشیدن عناصر از کتابخانه‌ها در سمت چپ ایجاد می‌کنید. عناصر Edraw Max ، از شکل‌های هندسی ساده گرفته تا نمادهای جهانی متنوع هستند. Edraw Max به شما امکان می‌دهد بیش از ۲۶۰ نوع نمودار را با سهولت ایجاد کنید، از نمودارهای فنی گرفته تا اینفوگرافیک‌های جذاب، که Visio را بسیار عقب می‌گذارد. اگر به یک نمودار basic و یا یک گرافیک تجاری پیچیده نیاز داشته باشید، نمونه کارها Edraw Max طیف گسترده‌ای از گزینه‌های مختلف را به شما ارائه می‌دهد.

برنامه-edraw

از آنجا که نرم‌افزار نقشه‌برداری ذهنی مخصوصاً برای پروژه‌های چند سطحی مناسب است، Edraw Max مجموعه‌هایی از گزینه‌های مختلف را دارد. همچنین این نرم‌افزار از ابزارهای زیادی برای اشتراک‌گذاری مانند اسناد وارداتی یا اضافه کردن لینک‌های ارتباطی پشتیبانی می‌کند Edraw Max ابزاری عالی برای نقشه‌برداری از ذهن است و هر کار یا پروژه پیچیده‌ای را به روشی بسیار کارآمدتر (و حتی لذت بخش) تبدیل می‌کند.

Edraw Max در وب و دسک تاپ در دسترس است. به عنوان یک برنامه مبتنی بر وب، Edraw Max از انواع سیستم عامل‌ها مانند Windows، Mac، Linux و همه مرورگرهای محبوب مانند Chrome ، Firefox ، IE و Safari پشتیبانی می‌کند. در این نرم‌افزار، کلیه اطلاعات و انتقال فایل‌ها با بالاترین سطح رمزگذاری SSL تضمین شده‌اند. هیچ‌کس قادر به دسترسی به پرونده‌های شما بدون اجازه شما نیست. در یک جمله، حریم خصوصی شما ۱۰۰٪ محافظت می‌شود.

دانلود برنامه Edraw Max


دانلود برنامه Edraw Max

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.