دانلود بازی Smash Hit اندروید

سفری هیجان‌انگیر را با بازی Smash hit تجربه کنید. این بازی موبایل نیاز به تمرکز و سرعت عمل دارد. در این بازی در هر مرحله با مجموعه‌ای از اشیاء شیشه‌ای روبرو می‌شوید و با شکستن آن‌ها تجربه‌ جدیدی خواهید داشت. بازی Smash hit نیاز به زمان‌بندی دارد. در طول بازی می‌توانید به مرحله بعد سفر کنید و اشیاء شیشه‌ای زیبایی را که در راه شما قرار گرفته‌اند را بشکنید. در هر مرحله با تمام شدن توپ‌ها مجبور خواهید بود که بازی را از ابتدا شروع کنید مگر اینکه نسخه بعدی را خریداری کنید.

والدین باید بدانند Smash Hit یک بازی اکشن و تا حدودی سورئال است که در آن هدف اصلی شکستن صفحات شیشه‌ای و اشیاء با توپ های فلزی است. بازی Smash hit بسیار سرگرم‌کننده است. به غیر از پرتاب توپ به سمت شیشه‌های مجازی، هیچگونه خشونتی در آن وجود ندارد و هیچ تعاملی با افراد غریبه در آن وجود ندارد. شما با تعداد محدودی توپ بازی را شروع می‌کنید، اما می‌توانید با خرد کردن هرم و الماس که اغلب در طول مسیر پرتحرک بازی مشاهده می‌کنید، تعداد بیشتری توپ جمع کنید.

*  پریدن از موانع شیشه‌ای و رسیدن به اهداف در مسیر و تجربه شکستن در  گوشی تلفن همراه.

* گیم پلی هماهنگ موسیقی: موسیقی و جلوه های صوتی با توجه به هر مرحله تغییر می‌کنند، صدای موانع با هر آهنگ جدید تغییر می‌کنند.

* بیش از ۵۰ اتاق مختلف با ۱۱ سبک مختلف گرافیکی و مکانیک شکستن اشیاء شیشه‌ای در هر مرحله.

Smash Hit بدون هیچ هزینه و بدون تبلیغات قابل پخش است. امکان خرید مراحل جدید بازی، ذخیره ابر در چندین دستگاه در این بازی وجود دارد.

بازی-Smash-Hit-اندروید-دانلود

دانلود بازی Smash Hit اندروید


دانلود بازی Smash Hit اندروید دانلود بازی Smash Hit اندروید دانلود بازی Smash Hit اندروید

منبع google play commonsensemedia
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.