بازی رنگ آمیزی سه بعدی Color Bump 3D

معرفی بازی Color Bump 3D


اپلیکیشن بازی موبایل Color Bump 3D توسط Good Job Games و Fugo Games ساخته شده است. این بازی مناسب کسی است که وقت کافی برای بازی ندارد، و فقط به چیزی احتیاج دارد که او را هنگام مسافرت، در هنگام قهوه، بین کلاس‌ سرگرم کند. این یک بازی نسبتاً ساده است. هدف شما این است که از طریق موانع مختلفی در راه خود به خط پایان برسید. در طول مسیر با مکعب‌ها، توپ‌ها، مثلث‌ها و چیزهای دیگر بازی خواهید کرد. نکته جالب این است که شما فقط می‌توانید اشیاء با همان رنگ توپ را کنترل کنید (عمدتا سفید). قبل از خط پایان، هر شیء رنگی دیگری را که لمس کنید، به میلیون قطعه کوچک تقسیم می‌شود. وقتی منفجر میشوید، دو گزینه دارید. اگر به اینترنت متصل باشید، این بازی شرایط ادامه بازی را به شما می‌دهد. اگر به اینترنت متصل نشوید، بازی را از مرحله اول باید شروع کنید. هر مرحله از این بازی، معمولاً ۱۵ تا ۳۰ ثانیه از شروع به پایان طول می‌کشد.

معرفی-بازی-Color-Bump-3D

گرافیک بازی رنگ آمیزی سه بعدی Color Bump 3D


از لحاظ گرافیکی، Color Bump 3D بازی بدی نیست. با رعایت قوانین فیزیک (و زیست شناسی تولید مثل)، بسته به سرعت و نیروی شما، موانع به شکلی از بین می‌روند. بستگی به این که هر مانع چه اندازه و وزنی دارد، وقتی به آن برخورد می‌کنید از شما دور می‌شود. Color Bump 3D ممکن است از لحاظ بصری ساده باشد، اما تجربه‌ای رضایت‌بخش است.

با عبور از هر مرحله از بازی، رنگ توپ شما تغییر می‌کند. سفید به سبز، آبی و نارنجی، و غیره.  اما در مرحله ۷۰ شما به اندازه کافی مهارت پیدا می‌کنید تا تمام مراحل را پشت سر بگذارید.

از لحاظ بصری، هرچند بازی زیبا به نظر می‌رسد، می‌تواند برخی از تراشه‌های گرافیکی گوشی‌های قدیمی را دچار مشکل کند. هرچند بیشتر دستگاه‌های جدید (۲۰۱۶ و بعد از آن) بدون هیچ مشکلی Color Bump 3D را اجرا می‌کنند.

مراحل اولیه این بازی دارای چالش‌های بیشتری می‌باشد. Color Bump 3D یک بازی عالی برای یک فرد منطقی، یک ریاضیدان یا مهندس می‌باشد. کسی که رمان‌های خیالی یا داستان‌های فانتزی را دوست ندارد، اما از شطرنج و تنیس لذت می‌برد می‌تواند از این گیم استفاده کند.

دانلود بازی Color Bump 3D


دانلود بازی Color Bump 3D دانلود بازی Color Bump 3D

دانلود بازی هاکی Air Hockey Challenge

منبع google play gaminguide
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.