دانلود بازی لوله کش Plumber

Plumber یک بازی پازل مانند با کاربرد آسان و با گرافیک HD است. در این بازی وظیفه شما جلوگیری از وقوع سیل است! به سادگی قطعات مختلف لوله را بچرخانید و آنها را به هم وصل کنید تا یک لوله‌کشی کامل شکل بگیرد.
با لوله‌کشی، سطح کلی آب را کاهش می‌دهید. و امکان سرریزشدن آب احتمالی را می‌گیرید.


دو حالت بازی در دسترس است:


حالت گذرگاه: قبل از سرریز شدن آب (مانند پاداش / جریمه) لوله های ممکن را تنظیم کنید.
حالت چالش: از طریق یک سری مراحل دشوار مختلف (۲۰۰ مرحله) لوله‌کشی کامل می‌شود.

در حین بازی، بازیکنان باید روی قطعاتی از لوله ضربه بزنند. هر قطعه از لوله می‌تواند ۳۶۰ بچرخد. تعدادی لوله ثابت در صفحه بازی وجود دارند که گیمر قادر به حرکت این لوله‌های قفل شده نیست و این یک چالش در بازی ایجاد می‌کند. قطعه‌ها را به روشی مشخص باید کنار یکدیگر قرار داد تا  “Combo” را کامل کنند. برخی از لوله‌ها به شکل T با سه دهانه و برخی دیگر با دو دهانه خروجی هستند. هنگامی که یک بازیکن مسیری را ایجاد می‌کند که مقداری از آب را تخلیه می‌کند، طول لوله‌کشی از بین می‌رود و لوله‌های مختلف جایگزین آن می‌شوند. اگر آب جمع شود و گیمر قادر به ایجاد لوله‌کشی به موقع نباشد، به مرحله ۱ باز می‌گردد.

در حالت چالش، جوایز مبتنی بر زمان است. بازیکنان در صورت تکمیل مرحله در مدت زمان کوتاه‌تر، ستاره‌های بیشتری کسب می‌کنند و در پایان نمره بیشتری کسب می‌کنند. با گذشت زمان، بازیکنان ستاره‌های طلایی را از دست می‌دهند.

Plumber را از طریق طیف وسیعی از برنامه‌ها از جمله فیسبوک، مسنجر، Gmail و سایر رسانه‌های اجتماعی که در دستگاه خود نصب کرده‌اید، به اشتراک بگذارید.

دانلود-بازی-Plumber

دانلود بازی لوله کش Plumber


دانلود بازی لوله کش Plumber دانلود بازی لوله کش Plumber دانلود بازی لوله کش Plumber

منبع google play childrenandmedia
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.