روش تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام با کاربران زیادی که سراسر جهان دارد با به‌روزرسانی‌های مداوم بسیار بهبود یافته است. تا جایی که به یک بستر مناسب برای کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده است. برای ایجاد اکانت اینستاگرام باید شماره تلفن یا ایمیل داشته باشید. خوشبختانه بعد از ایجاد حساب کاربری می‌توانید شماره یا آدرس ایمیل خود را تغییر دهید. در این آموزش به روش تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام می‌پردازیم.

آموزش روش تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام

شما می‌توانید آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که با آن حساب کاربری‌تان را ساخته‌اید تغییر دهید. قبل از این‌که آدرس ایمیل و تلفن حساب کاربری‌تان را تغییر دهید، باید به این نکته توجه کنید که حتما یکی از این دو راه ارتباطی را باید در بخش پروفایل پیج‌تان وارد کنید. اگر قصد تغییر ایمیل‌تان را دارید، قبل از آن حتما شماره تلفن را وارد و ذخیره نمایید.

برای تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام به صورت زیر عمل کنید:

ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید تا وارد آن شوید. سپس در صفحه اصلی برنامه، مطابق عکس زیر روی عکس پروفایل در گوشه سمت راست پایین صفحه بزنید. وارد صفحه پروفایل حساب‌تان می‌شوید. در این صفحه اطلاعات و بیوی شما قابل مشاهده است.

هم‌چنین اگر اکانت شما بیزینس پروفایل اینستاگرام باشد، می‌توانید در این بخش اطلاعات تماس خود را نیز مشاهده نمایید.

برای ویرایش اطلاعات حساب‌ کاربری اینستاگرام روی دکمه Edit Profile بزنید.

رفتن به ویرایش پروفایل اینستاگرام

در مرحله بعد، به پایین صفحه Edit Profile بروید. در بخش Admin Contact info آدرس ایمیل و شماره تلفنی که با آن حساب‌تان را ایجاد کرده‌اید مشاهده می‌کنید.

برای تغییر آدرس ایمیل روی ایمیلی که قبلا وارد کرده‌اید بزنید. در صفحه Change Email در کادر مشخص شده در تصویر، ایمیل قبلی را پاک کنید. حالا آدرس ایمیل جدید را تایپ نمایید. فراموش نکنید که روی علامت تیک در گوشه بالا سمت راست صفحه بزنید تا ایمیل وارد شده ذخیره گردد.

تغییر ایمیل اینستاگرام

مشاهده می‌کنید که ایمیل جدید در بخش E-mail Address با موفقیت ذخیره شده است.

فراموش نکنید که باید ایمیل جدید را تایید کنید. برای تایید ایمیل جدید روی دکمه نارنجی رنگ Confirm بزنید تا یک ایمیل تایید به آدرس ایمیل شما ارسال شود. سپس روی لینک موجود در ایمیلی که دریافت کرده‌اید بزنید.

برای تغییر شماره تلفن حساب کاربری اینستاگرام در بخش Admin Contact info، روی شماره تلفن بزنید. در صفحه Phone number شماره جدید را وارد کرده و دکمه Next را لمس کنید تا شماره جدید ذخیره شود.

تغییر شماره اینستاگرام

مشاهده می‌کنید که به همین راحتی تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام انجام شد.

اگر سوال یا تجربه‌ای داشتید در زیر همین پست در بخش نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.