راهکار تبدیل چند گیف به فیلم در آیفون یا آنلاین

گیف فایل تصویری متحرک است که این روزها برای اهدافی مانند اشتراک در شبکه‌های اجتماعی به عنوان تصاویر کوچک مانند بنرها و سایر موارد استفاده می‌شود. از آنجا که فایل‌های GIF از سازگاری محدودی برخوردار هستند، پخش آن‌ها روی چند دستگاه و پخش‌کننده ، دشوار است. برای پخش فایل‌های گیف در دستگاه مورد نظر خود، بهترین راه‌حل تبدیل آن‌ها به یک قالب ویدیویی پرکاربرد مانند MOV است. تبدیل MOV به GIF آسان است، اما ممکن است در مورد تبدیل GIF به MOV دچار سردرگمی شوید. بنابراین، چند ابزار برتر بصورت آنلاین و آفلاین در این مقاله معرفی می‌شوند تا بتوان GIF را به MOV تبدیل کرد.

بسیاری از سایت‌های شبکه اجتماعی از گیف‌های متحرک پشتیبانی نمی‌کنند. و یا اجازه آپلود فایل با اندازه خاص را می‌دهند. به عنوان مثال، سایت‌های وبلاگ‌نویسی اجتماعی مانند تامبلر برای آپلود گیف از نظر ابعاد تصویر و اندازه فایل محدودیت دارند. فایل‌هایی با بیش از ۱ مگابایت یا بزرگتر از ارتفاع یا عرض ۵۰۰ پیکسل، قابل بارگیری نیستند. ممکن است به عنوان تصاویر ثابت نشان داده شوند.

بنابراین برای به اشتراک گذاشتن گیف موردعلاقه خود، می‌توانید به راحتی آن را به ویدیو تبدیل کنید. کلیپ‌های ویدیویی توسط همه سیستم‌عامل‌های رسانه‌های اجتماعی پشتیبانی می‌شوند.

بهترین برنامه برای تبدیل گیف به فیلم در آیفون


برای کاربران آیفون، بهترین برنامه برای تبدیل گیف به فیلم، GIF Cracker است. این برنامه بعد از نصب روی آیفون اجازه می‌دهد تا پرونده‌های گیف را به فیلم و سایر قالب‌های ویدیویی و تصویری تبدیل کنید. حتی می‌توان پرونده‌های گیف را با گزینه‌های جدید دوباره رمزگذاری کرد. فقط باید فایل گیف را انتخاب کرده و بر روی دکمه Start Conversion کلیک کنید. علاوه بر آیفون، این اپلیکیشن با دستگاه‌های iPad و iPod touch سازگار است و به سیستم‌عامل iOS 9.3 یا نسخه‌های بعدی نیاز دارد.

دانلود برنامه GIF Cracker دانلود برنامه GIF Cracker

روش آنلاین تبدیل گیف به فیلم


تعدادی ابزار برای تبدیل گیف به فیلم به صورت  آنلاین نیز موجود است. این برنامه‌های ساده و در عین حال مؤثر روی مرورگر کار می‌کنند و هیچ فضایی را روی رایانه اشغال نمی‌کنند.

EZGIF

برنامه EZGIF آنلاین اجازه می‌دهد تا فایل‌های گیف را به روشی سریع و بدون دردسر به فیلم تبدیل کنید. این برنامه برای استفاده رایگان است و همچنین از JPG و PNG به عنوان فرمت‌های ورودی پشتیبانی می‌کند. می‌توانید فایل گیف یا URL آن را اضافه کنید. حداکثر اندازه فایل پشتیبانی شده توسط برنامه ۳۵MB است. تعدادی گزینه‌های ویرایش نیز توسط برنامه مانند برش، تغییر اندازه، چرخش و موارد دیگر نیز وجود دارند.

برنامه EZGIF تبدیل گیف به فیلم

Convertio

با استفاده از Convertio، می‌توان گیف متحرک را به فیلم و همچنین سایر قالب‌های ویدیویی مانند MP4، WebM ، AVI و بسیاری دیگر تبدیل کرد. چند تصویر، سند و انواع دیگر فایل‌ها نیز توسط این ابزار پشتیبانی می‌شوند.

برنامه Convertio تبدیل گیف به فیلم

CloudConvert

CloudConvert برنامه‌ای آنلاین است که مجموعه‌ای از انواع تبدیل گیف به فیلم را انجام می‌دهد. پرونده‌های گیف اضافه شده را می‌توان به MOV و همچنین سایر فیلم‌ها، قالب‌ها، تصویر و اسناد صوتی به طور گسترده تبدیل کرد. قبل از تبدیل، می‌توان فایل مورد نظر را ویرایش کرد و همچنین می‌توان پارامترهای آن مانند کدک، پروفایل، نسبت ابعاد و وضوح را تغییر داد. این برنامه همچنین گزینه‌ای برای ایجاد بایگانی فیلم‌ها دارد. چندین منبع وجود دارد که از آنجا می‌توان فایل‌ها را به رایانه ، Dropbox ، Google Drive ، OneDrive و Box به برنامه اضافه کرد. به طور مشابه، فایل‌های تبدیل شده نیز می‌توانند در فضای ذخیره‌سازی ابری ذخیره شوند.

برنامه CloudConvert تبدیل گیف به فیلم

FileZigZag

استفاده از برنامه FileZigZag رایگان است. پرونده اضافه شده را می‌توانید در صورت لزوم به MOV یا سایر ویدیوها و انواع فایل‌های دیگر تبدیل کنید. رابط کاربری ساده این ابزار استفاده از آن را برای انواع مختلف کاربران آسان می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.