چرا پیامک کد فعالسازی تلگرام ارسال نمی شود

در هنگام ایجاد یک حساب کاربری و ثبت‌نام تلگرام، یکی از رایج‌ترین مشکلات پیش‌ روی کاربران، کد فعال‌سازی تلگرام است که حاوی یک کد پنج رقمی است. عدم دریافت این پیام کاربران را در ابتدای فرآیند گیج و دلسرد می‌کند.

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که تمام ثبت نام تلگرام را انجام داده‌اید اما هنوز کد فعال‌سازی را دریافت نکرده‌اید، نگران نباشید زیرا اگر تلگرام پیام متنی برای شما ارسال نکند، تا دو دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

به خاطر داشته باشید که باید کد فعال‌سازی را به سرعت بنویسید یا به یاد داشته باشید که کد را به درستی وارد کنید زیرا اگر کد فعال‌سازی را نادرست وارد کنید، به طور موقت یا به طور دائم مسدود می‌شود.

دلیل عدم دریافت کد فعال سازی تلگرام

در صورت تایپ نادرست کد فعال‌سازی، کد فعال‌سازی جدید را از تلگرام باید دریافت کنید. برای به دست آوردن کد جدید، بر روی option در همان صفحه کلیک کنید زیرا عدد اشتباه به معنای شماره اشتباه است تا یک کد دیگر برای شما ارسال شود و سپس کد جدید را وارد کنید. اگر کد را به درستی تایپ کنید و تمام مراحل را به درستی انجام دهید، وارد پیام‌رسان تلگرام می‌شوید و مشکل برطرف می‌شود.

عدم-دریافت-کد-فعال-سازی-تلگرام

کاربران تلگرام را چگونه بلاک موقت می کنند؟

اگر کاربران پس از دریافت کد امنیتی، اشتباه کنند و مرتباً این اشتباه را تکرار کنند، شماره بطور موقت مسدود می‌شود.

چگونه می توان از بلاک تلگرام خارج شد؟

معمولاً بعد از بیست و چهار ساعت از بلاک موقت خارج خواهید شد، اما اگر هنوز هم بعد از این مدت به طور موقت از حالت بلاک خارج نشده‌اید، صبور باشید.

چه کسانی طور دائم بلاک می‌شوند؟ معمولاً تلگرام کاربرانی را که ثبت نام کرده و یک حساب تلگرام را دائما با شماره‌های مجازی ایجاد می‌کنند، مسدود می‌کند.

تغییر محل ذخیره تلگرام در اندروید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.