Resourcesphub

چرا اینستاگرام بلاک شدم و چه کار کنم از بلاک اینستا در بیام

چرا اینستاگرام بلاک شدم


لایک و فالوکننده بیش از اندازه

بارزترین دلیل بلاک شدن موقت در اینستاگرام، تلاش برای رشد تعداد قابل توجهی لایک و فالوور در یک زمان است. در صورت استفاده از ابزارهای تبلیغی یا انجام اقداماتی بدون مطالعه پروفایل‌های کاربران، ممکن است صفحه اینستاگرام مسدود شود.

کافی است تمام اسپم‌هایی را که هفته گذشته شما را فالو کرده‌اند، در گوشی موبایل بررسی کنید. ۸۰٪ این حساب‌ها قبلاً مسدود شده است.

محدودیت‌های موجود طبق مرجع رسمی اینستاگرام:


حداکثر تعداد لایک در هر ساعت: ۶۰

حداکثر تعداد نظرات در هر ساعت: ۶۰

حداکثر تعداد موارد زیر در هر ساعت: ۶۰

حداکثر تعداد پیام در ساعت: ۶۰

اما اگر حساب کاربری نسبتاً جدید است، محدودیت‌ها متفاوت است:

حداکثر تعداد لایک در هر ساعت: ۳۰

حداکثر تعداد نظرات در هر ساعت: ۳۰

حداکثر تعداد فالوها / آنفالو در هر ساعت: ۳۰

یادآوری مهم

اینستاگرام همانطور که فالو و آنفالوها را اضافه می‌کند، کاربران ناخواسته را بلاک می‌کند. در کل، نمی‌توانید روزانه بیش از ۱۴۴۰  فعالیت روی حساب کاربری خود انجام دهید.

نقض قوانین اینستاگرام منجر به بلاک موقت می‌شود. این شامل محدود کردن عملکرد پروفایل است. برای مدت زمان (از ۲ ساعت تا ۲ هفته) نمی‌توانید کامنت، لایک، فالو کنید و در قسمت دایرکت اظهار نظر کنید.

انتشار مکرر مطلب

الگوریتم اینستاگرام به صورتی است که روی تعداد مطالب منتشر شده از هر حساب کاربری نظارت می‌کند. لازم است که پست‌های هر حساب کاربری با فاصله منتشر شوند. با انجام این کار، امکان اسپم شدن وجود نخواهد داشت. همچنین، یک عکس را به طور همزمان از حساب‌های کاربری مختلف منتشر نکنید. اگر می‌خواهید پست‌ها بسیار جذاب به نظر برسند، می‌توانید از قالب‌های شبکه‌های اجتماعی نیز استفاده کنید.

نقض قوانین کپی رایت

کپی رایت، موضوع مهمی در اینستاگرام است. کلیه تصاویر موجود در حساب کاربری شما باید متعلق به خود شما باشد یا نویسنده اجازه انتشار داده باشد. اگر می‌خواهید تصویر شخص دیگری را به اشتراک بگذارید، نویسنده را در عکس مشخص کنید (به شرطی که یک حساب Instagram داشته باشد) و در توضیحات به نویسنده اعتبار دهید. اگر از تصاویر برای اهداف تجاری استفاده می‌کنید، باید از صاحب اثر اجازه بگیرید. علاوه بر این، اگر حق ارسال ویدیویی را ندارید، اینستاگرام مطمئناً چنین پستی را حذف می‌کند.

نتیجه نادیده گرفتن قوانین کپی رایت چیست؟ نویسنده می‌تواند شما را به دلیل استفاده از عکس بدون اجازه یا مشخص کردن صاحب اثر، ریپوت کند و حساب شما مسدود شود.

نقض-قوانین-اینستاگرام-منجر-به-بلاک-موقت

تصاویر / فیلم‌هایی که قوانین شبکه‌های اجتماعی را نقض می‌کنند

عکس‌ها و فیلم‌هایی با بدن برهنه و محتوانی نامناسب، خشونت تلقی می‌شوند. ارسال چنین محتوایی باعث بلاک شدن حساب کاربری می‌شود.

شکایت کاربران

اگر افرادی حساب کاربری شما را Report می‌کنند، اینستاگرام دیر یا زود پروفایل را مسدود می‌کند. مردم به دلایل مختلف ریپورت می‌کنند: حجم بالای لایک، حجم بالای فالوکننده، توهین، محتوای نامناسب، اسپم و غیره. بنابراین، هر آنچه که گفته شد منجر به مسدود شدن حساب کاربری می‌شود.

شکایت-کاربران اینستاگرام

آدرس‌ها و دستگاه‌های مختلف IP

اگر از چندین دستگاه به حساب کاربری خود وارد می‌شوید و آن را از طریق پیام کوتاه تأیید می‌کنید، احتمال دارد بلاک شوید. اگر از دستگاه‌های مختلف و آدرس‌های IP وارد شوید، ممکن است اینستاگرام فکر کند که حساب شما توسط کلاهبرداران هک شده است. بنابراین بلافاصله پروفایل را برای امنیت شخصی شما مسدود می‌کند.

چه کار کنم از بلاک اینستا در بیام


اغلب اوقات، اینستاگرام پروفایل‌هایی را با یک بلاک موقت “مجازات” می‌کند. این بدان معنی است که یک یا چند عمل برای شما محدود خواهد شد. به عنوان مثال، لایک و فالو ممنوع می‌شود.

اگر به طور موقت مسدود شده‌اید، صبر کنید تا از حالت بلاک خارج شوید. مطمئن شوید که اقدامی انجام ندهید که دوباره بلاک شوید.

اینستاگرام حق دارد کاربران را در صورت نقض دستورالعمل‌های انجمن یا شرایط استفاده، بدون هشدار به کاربران، مسدود کند. بنابراین حتماً قوانین را با دقت بخوانید.

اگر نوتیفیکیشن نمی‌بینید، ممکن است مشکل لاگین شدن داشته باشید. اگر شما یا شخص دیگری حساب کاربری را حذف کرده باشید، اینستاگرام قادر به بازیابی آن نیست. می‌توانید با همان آدرس ایمیل یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید، اما به احتمال زیاد نمی‌توانید دوباره از نام کاربری قدیمی استفاده کنید.

مگر اینکه کسی حساب را به طور کامل حذف کند، تا بتوانید پروفایلی با مشخصات قبلی داشته باشید.

۵ مرحله برای ذخیره پروفایل اینستاگرام


اگر پیام زیر را مشاهده کردید ، روی دکمه “Learn more” کلیک کنید.

پیامی را از اینستاگرام مشاهده خواهید کرد و در پایین بر روی دکمه “Let us know” کلیک کنید تا گزارش دهید که نمایه شما به اشتباه غیرفعال شده است.

در صفحه بعدی سوالی مطرح خواهد شد تا مشخص شود آیا این یک صفحه تجاری است یا شخصی. از آنجا که یک حساب کاربری دارید، “Yes” را انتخاب کنید.

پیامی-را-از-اینستاگرام-مشاهده-خواهید-کرد

فرم را پر کنید. برای بازیابی یک حساب کاربری، نام کامل، نام کاربری اینستاگرام و همچنین آدرس ایمیل خود را مشخص کنید.

پرکردن-فرم-اینستاگرام

این پلتفرم از شما می‌خواهد سندی را که نشانه ارتباط شما با شرکت / تجارت است، ضمیمه کنید.

روی “ارسال” کلیک کنید و … منتظر ایمیل باشید!

آموزش رفع مشکل باز نشدن گیف در استوری اینستاگرام

سوالات متداول

چگونه می‌توانم صفحه اینستاگرام را از بلاک خارج کنم؟

در اینجا نکاتی وجود دارد که برای جلوگیری از مسدود شدن اینستاگرام باید دنبال کنید. تعداد فعالیت در صفحه را کاهش دهید. بیش از حد لایک نکنید و کامنت نگذارید. از استفاده از اپلیکیشن اضافی خودداری کنید. اینستاگرام در مورد لایک‌ها، کامنت‌ها و فالوورهای جعلی بسیار سختگیر است. پروفایل اینستاگرام را کامل کنید.

چه کسی مرا در اینستاگرام بلاک کرده؟

iStaunch.com را باز کنید. در باکس سرچ، تایپ کنید چه کسی مرا در اینستاگرام بلاک کرده و جستجو کنید. بعد، نام کاربری اینستاگرام را تایپ کنید. در صفحه بعدی افرادی که در اینستاگرام شما را بلاک کرده‌اند می‌بینید.

چه مدت فعالیت در اینستاگرام مسدود شده است؟

بلاک‌های فعال معمولاً بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت طول می‌کشد، اما بعضی اوقات تا دو هفته می‌توانند ادامه داشته باشد. اگر نمی‌خواهید این مدت طولانی صبر کنید، می‌توانید حساب کاربری دیگری بسازید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

sex videos