بازی Call of Duty Mobile کال آف دیوتی موبایل

CALL OF DUTY منحصراً برای تلفن‌های همراه طراحی شده است. نقشه‌ها و حالت‌های چند نفره را در هر زمان و هر مکان می‌توانید بازی کنید.

این بازی موبایل، یک گیم اجتماعی است و امکانی را فراهم می‌کند تا با دوستان خود ارتباط برقرار کرده و بازی کنید. نوتیفیکیشن‌ها را فعال کنید تا هنگام وقوع اتفاقات هیجان‌انگیز یا محتوای جدید در بازی، به شما اطلاع دهند.

در جنگ Call of Duty 4: Modern Warfare از سال ۲۰۰۷، شما مسئولیت عملکرد SAS و CIA را بر عهده می‌گیرید، زیرا آن‌ها به نیروهای شورشی در کشور ساختگی ارزیکستان، که با روسیه هم مرز است کمک می‌کنند. در این جنگ، انبوهی از سلاح‌های شیمیایی مفقود شده است. Modern Warfare، با وجود شهرهای کویری، خیابان‌های شهر، ویلاهای دورافتاده، حیرت‌انگیز و سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد.

سه شخصیت در این بازی وجود دارند: افسر سیا، الکس، گروهبان SAS ، کایل گاریک و رهبر شورشی فرح کریم. در نهایت این سه تن با یک هدف مشترک متحد می‌شوند. هر یک از این شخصیت‌ها دیدگاه‌های متفاوتی از جنگ ارائه می‌دهند.

این بازی دارای لحظات خاص است. هلی‌كوپتر كه در آن می‎توانید موشك‌ها را در هوا كنترل كنید. مأموریت تیراندازی پنهانی با برد طولانی را خواهید داشت. همیشه یک وسیله جدید با تکنولوژی بالا یا چشم‌انداز جدید از نبرد وجود دارد.

شما نه تنها با تروریست‌ها و سربازان مقابله می‌کنید بلکه باید بدون کشتن غیرنظامیان این کار را انجام دهید.

اختلاف نظرهای مهمی در مورد ماموریت Highway of Death وجود داشته است که شامل کشتار نظامیان روسی برای فرار از غیرنظامیان می‌باشد، اما این ماموریت شباهت نزدیکی به اقدام واقعی آمریکا علیه نیروهای نظامی عراق در کویت (سال ۱۹۹۱) دارد.

در این گیم، ژنرال روسی رومان بارکوف را به عنوان یک بازیکن که از کشورش بیزار است، خواهید دید. در بخش چند نفره بازی، بازیکنان در طیف وسیعی از تمرینات تیمی با یکدیگر می‌جنگند. Call of Duty Modern Warfare پر از قسمت‌های مهیج و پر تنش است.

دانلود-بازی-کال-آف-دیوتی-موبایل-Call-of-Duty-Mobile 

دانلود بازی کال آف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile 


دانلود بازی کال آف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile  دانلود بازی کال آف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile  دانلود بازی کال آف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile 

دانلود بازی پابجی PUBG MOBILE – Mad Miramar

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.