بازی اکشن Soul Knight شوالیه روح

در زمان قرون وسطی، سنگ جادویی که تعادل جهان را حفظ می‌کند توسط بیگانگان و با تکنولوژی بالا به سرقت می‌رود. جهان روی نخی نازک آویزان است. بنابراین همه چیز به شما بستگی دارد که سنگ جادویی را برای جهان به دست آورید … “

در بازی Soul Knight به اکتشاف سیاه چاله، جمع‌آوری سلاح‌های مختلف و … می‌پردازید! کنترل این بازی بسیار آسان و شهودی است. این گیم موبایل فوق‌العاده روان و لذت‌بخش است.

شیاطین کریستال‌هایی را که از جهان محافظت می‌کنند به سرقت برده‌اند و فقط یک قهرمان برای بازپس‌گیری آن‌ها لازم است. به شما اتاقی که پر از کریستال است، نشان داده می‌شود. هر سلاحی، متفاوت کار می‌کند. سلاح پرتابی، اسلحه بنزینی و … استراتژی‌های جنگی شما را تعیین می‌کنند.

هدف‌گذاری اسلحه کاملاً خودکار انجام می‌شود. شما به نزدیکترین هدف شلیک خواهید کرد و در بازی، به شما امکانی داده می‌شود تا از گلوله‌ها و دشمنان فاصله بگیرید.

گرافیک بازی، ۸ بیتی است که جزئیات شخصیت‌ها تفاوت زیادی دارد. در این گیم گوشی موبایل، تخیل قرون وسطایی و فن آوری مدرن، بخشی از جهان را تشکیل می‌دهند.

Soul Knight را می‌توانید به صورت ۲ تا ۴ نفره بازی کنید. بازی توسط هر بازیکن می‌‌تواند شروع شود. در کل ۱۵ مرحله  در بازی شوالیه روح وجود دارد. این بازی برای گروه سنی ۱۰ سال به بالا توصیه می‌شود.

امکانات-بازی-شوالیه-روح-Soul-Knight

امکانات بازی اکشن شوالیه روح Soul Knight


  • قهرمانان منحصر به فرد، با توانایی منحصر به فرد.
  • ۲۷۰+ سلاح برای کشف.
  • در جهان، سیاه چاله به طور تصادفی تولید شده و تجربه جدید در هر زمان وجود دارد.
  • NPC هایی که مهم هستند، در کنار شما خواهند جنگید!
  • مکانیسم هدفگذاری خودکار برای کنترل فوق‌العاده بصری.
  • بسیاری از ویژگی‌های دیگری که در بازی خواهید فهمید.

دانلود بازی Soul Knight شوالیه روح


بازی Soul Knight شوالیه روح بازی Soul Knight شوالیه روح بازی Soul Knight شوالیه روح

بازنشدن و خالی بودن اپ استور App store روی گوشی موبایل آیفون

سوالات متداول

بهترین اسلحه در بازی Knight شوالیه روح چیست؟

Varkolyn Assault Rifle Soul Calibre One Punch Grand Knight’s Sword Missile Battery Magic Bow Sandworm Rocket Gun M1 Dragon Bros’ Sniper Rifle Fine Magic Staff

چگونه قفل همه سلاح‌ها را در Soul Knight باز کنید؟

قفل همه سلاح ها: u92SbI. بر روی دکمه “Secret” در بالای صفحه ضربه بزنید تا یکی از کدهای زیر را وارد کنید: SKGIFT SKNIGHT ۱۰۰۰۰۰ DRUIDgives TFFT

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.