پیکسل 2 با سیستم عامل اندروید O همراه است

شرکت گوگل در پاییز ۲۰۱۶ با معرفی دو تلفن هوشمند سری پیکسل توانسته نظرها را به سمت خود جلب کرده و محصولاتی بزرگ را معرفی کند. این گوشی های هوشمند از مشخصات رده بالایی بهره برده و شامل طراحی ساده ای می شدند.

حال به نظر می رسد برای پاییز ۲۰۱۷ نیز گوگل قصد داشته سری جدید محصولاتش را که به عنوان پیکسل ۲ شناخته می شوند، معرفی کند. گوشی های هوشمندی که گفته می شود سه مدل بوده و مدل نهایی دارای صفحه نمایش بزرگ و مشخصه های پرچمدار است.

البته هر سه مدل رده بالا به شمار رفته اما مدل نهایی سال جاری بسیار قابل توجه است. گزارش ها اسم رمز نسخه استاندارد پیکسل را Muskie و نسخه ایکس ال را Walleye دانستند که هر دو به سیستم عامل جدید اندروید O مجهز هستند. این بدان معنا است که باید تجربه سیستم عاملی جدیدی را با ایکس ال  و نسخه استاندارد پیکسل داشت. دیگر محصول شرکت گوگل با نام XXL شناخته شده و از سیستم عامل اندروید O برخوردار بوده و شامل پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ و حافظه رم ۴ گیگابایتی می شود.

این محصول در پایگاه های داده امتیاز تک هسته ای ۱۸۰۴ و چند هسته ای ۶۲۴۸ را کسب کرده که در نوع خود قدرتمند است. انتظار داریم در پاییز ۲۰۱۷ باری دیگر شاهد معرفی پیکسل های جدید باشیم که نسبت به قبل افزایش کیفیت ساختاری و سخت افزاری پیدا کرده و قدرتمند هستند. جزئیات بسیاری در کار نیست تا به آن پرداخت اما باید منتظر ماند تا شرکت گوگل محصولات جدید را بزودی معرفی و عرضه دارد. انتظارات بسیاری از پیکسل های جدید گوگل می رود اما هیچ یک توسط گوگل تایید یا تکذیب شده نیست.

گفته می شود مدل نهایی یک محصول رده بالا بوده و شامل مشخصه های بزرگی می شود. به هر حال باید به انتظار ادامه داد و نباید به شایعات همیشگی در جریان پرداخت.

منبع: mysmartprice

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=1976
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.