سامسونگ بزودی اسپیکر هوشمند معرفی می کند

۱ دقیقه زمان مطالعه

هر سال شاهد داغ شدن دستگاه خاصی هستیم برای مثال سال گذشته هدست ها توانستند بازار بزرگی برای خود رقم زنند و شرکت های مختلف نیز تمایل به تولید چنین دستگاهی پیدا کردند. حال در سال ۲۰۱۷ به نظر می رسد اسپیکرهای هوشمند بوده که می خواهند بازار را به خود اختصاص دهند.

در حالی که پیشتر شرکت آمازون اکوشو را با صفحه نمایش لمسی و برخی تغییرات جدید معرفی کرده و هارمن کاردون نیز اسپیکری قدرتمند مبتنی بر کورتانا رونمایی نمود، حال نوبت دیگر شرکت ها بوده تا اسپیکرهای هوشمندی را معرفی کنند.

براساس گزارش های تازه انتشار یافته سامسونگ می خواهد بزودی اسپیکر هوشمندی مبتنی بر دستیار هوشمند اختصاصی بیکسبی معرفی کند. به تازگی این شرکت پتنتی را به ثبت رسانده که اسپیکر هوشمندی مبتنی بر بیکسبی را نشان می دهد.

با توجه به اختصاصی بودن بیکسبی انتظار می رود آن را روی دستگاه های مختلفی شاهد باشیم. اطلاعات بیشتری از اسپیکر در دست نیست تا به آن اشاره کرد و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا شرکت کره ای بزودی این محصول را معرفی کند.

انتظار داریم در سال جاری شرکت سامسونگ بزودی محصول جدید را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. البته پتنت ها همیشه با فاصله کمی از دستگاه اصلی پدیدار می شوند و اسپیکر نیز احتمال داشته در اواخر سال جاری معرفی شود.

همانطور که می دانید شرکت سامسونگ به تولید هر نوع محصول دیجیتالی می پردازدو اسپیکر هوشمند مذکور تنها محصول این شرکت کره ای نیست. به هر حال جهت سکب اطلاعات کافی باید به انتظار ادامه داد زیرا جزئیات کافی در دست نیست تا به آن اشاره کرد.

پیشتر این شرکت گلکسی اس ۸ را به عنوان پرچمدار ۲۰۱۷ معرفی کرده و ۲۱ آوریل نیز عرضه آن را آغاز نمود. گذشته از آن گلکسی نوت ۸ نیز در ایفا ۲۰۱۷ توسط سامسونگ معرفی خواهد شد.

منبع

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=1988
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.