گوگل در I/O 2017 هدست مستقلی معرفی می کند

گوگل در I/O 2017 هدست مستقلی معرفی می کند

شرکت گوگل یکی از توسعه دهندگان مطرح هدست به شمار می رود و باید آن را از نخستین شرکت های فعال در این زمینه به شمار آورد. محصولات واقعیت مجازی گوگل عمدتا مقرون به صرفه و ارزان قیمت به شمار می روند و می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

گذشته از آن هدست های کمپانی تحت پلتفرم Deydream عمل کرده که یک پلتفرم اندرویدی واقعیت مجازی به شمار می رود. بنابراین باید انتظار داشت تا شرکت سیلیکون ولی بزودی محصولی جدید را در این بخش معرفی کند که مستقل و رده بالا به شمار می رود.

براساس گزارش های تازه انتشاریافته، شرکت گوگل طی کنفرانس Google I/O 2017 هدست رده بالا و مستقلی معرفی می کند که رقیب سرسختی برای Vive اچ تی سی، آکیولس ریفت و برخی دیگر به شمار خواهد رفت. اطلاعات بسیاری از محصول در دست نیست تا به آن پرداخت اما انتظار داریم با قیمتی کمتر از ۳۰۰ دلار راهی بازار شده و از سخت افزار مستقلی در خود بهره ببرد. البته انتظارات بسیاری از کنفرانس   Google I/O 2017 شرکت گوگل می رود و نمی توان اظهار نظری درباره آن داشت.

جزئیات درباره هدست مستقل گوگل بسیار کم بوده و تا زمانی شرکت سیلیکون ولی خود آن را معرفی نکرد نباید انتظار اطلاعات کامل و جامعی را داشت.  Google I/O 2017 در ۱۷ می برگزار شده و کنفرانسی برای معرفی عمده محصولات نرم افزاری گوگل به شمار می رود. از این رو احتمال داشته در زمینه واقعیت مجازی نیز شرکت مذکور به معرفی هدست مستقل و رده بالا پرداخته و به شایعات پایان دهد. این نخستین باری نیست که شایعه هدست مستقل گوگل منتشر می شود، بنابراین احتمال داشته شایعه به حقیقت تبدیل شده و شرکت گوگل نیز از هدست رده بالا و جدیدی به عنوان هدست واقعیت مجازی مستقل پرده بردارد.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید به انتظار ادامه داد.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=2012
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.