نام نسخه تعمیر شده گلکسی نوت 7 مشخص شد

شرکت سامسونگ در سال گذشته با معرفی گلکسی نوت ۷ تصور می کرد که می تواند بوسیله این سیستم عامل به موفقیت بزرگی دست پیدا کند. اما متاسفانه این پیش بینی اتفاق نیافتد و مشکل باتری سخت گریبانگیر شرکت کره ای شد.

مشکلی که خسارت های بسیاری برای سامسونگ به دنبال داشت و موجب شد تا تولید و فروش پرچمدار این کمپانی یعنی گلکسی نوت ۷ به پایان برسد. حال با گذشت چند ماهی از این اتفاق، گفته شده شرکت کره ای قصد دارد نسخه ریفربیشد شده یا همان تعمیر شده را باری دیگر در بازارهای منتخب عرضه دارد.

تاکنون نسخه تعمیر شده گلکسی نوت ۷ با نام گلکسی نوت ۷R ذکر شده و حال گزارش جدید به نام دیگری اشاره دارد. تاکنون FCC، بلوتوث، وای فای و برخی مراکز دیگر تاییدیه ای به نسخه ریفربیشد شده گلکسی نوت ۷ داده شده است.

این بدان معناست که بایستی باید بزودی شاهد عرضه محصول کمپانی کره ای باشیم. به گزارش کره مدیا شرکت سامسونگ می خواهد گلکسی نوت ۷R را با نام گلکسی نوت EF روانه بازار کند. در حقیقت EF مخفف Fandom Edition یا همان نسخه طرفداران است و به نوعی می خواهد بگوید که این مدل را یک طرفدار خریداری می کند.

در بخش سخت افزاری نیز تغییراتی حاصل نخواهد شد و با همان طراحی و ساختار باید شاهد عرضه آن باشیم. بنابراین می توان انتظار داشت که گلکسی نوت EF در اکثر بازار البته بازارها منتخب به فروش برسد و شامل تمامی نقاط نمی شود.

بعید است استقبال بسیاری از این گوشی هوشمند شود زیرا بسیاری تصور می کنند این نسخه همچنان با مشکل انفجار باتری رو به رو بوده و تمایلی برای خرید آن پیدا نمی کنند. گذشته از آن گفته شده این مدل دارای باتری با ظرفیت بالاتری است و یکی از تغییرات بزرگ آن محسوب می شود.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=2018
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.