معرفی آیپد پرو اپل در کنفرانس WWDC 2017

شرکت اپل یکی از کمپانی های مطرح تولیدکننده محصولات دیجیتال شناخته می شود که تاکنون محصولات بزرگی را در بازار عرضه داشته است. محصولاتی که توانستند فروش بزرگی را برای کمپانی کوپرتینویی به ارمغان آورند.

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون محصولات سال ۲۰۱۷ این شرکت منتشر شده اما هیچ یک توسط اپل تایید یا تکذیب نشده است. حال گزارش جدیدی از دیجیتایمز نشان می دهد اپل در ۵ ژوئن طی کنفرانس WWDC 2017 به معرفی تبلت جدید آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی می پردازد.

البته مشخص نشده آیا نسخه ۱۲.۹ اینچی در این رویداد معرفی می شود زیر پیشتر گزارش ها به نسخه ۱۲.۹ اینچی نیز اشاره شد. گفته شده در سال جاری بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه تبلت آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی راهی بازار می شوند و تولید این تبلت نیز به ۶۰۰ هزار دستگاهی خواهد رسید.

گفته می شود به دلیل عرضه تبلت های اپل در مناطق و بازارهای جدید موجب افزایش میزان عرضه آن شده که قطعا فروش بیشتر و در نتیجه سود بالاتری برای کمپانی کوپرتینویی خواهد داشت. باتوجه به گزارش های قبل، آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی شامل صفحه نمایش ۱۰.۵ اینچی QHD یا همان ۲K، حافظه رم ۴ گیگابایتی، پردازنده A10X اپل، حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی یا بالاتر و سیستم عامل iOS 10.3.3 بتا و برخی دیگر از جزئیات می شود.

اطلاعات بیشتری در کار نیست تا به آن پرداخت و تنها باید با ادامه دادن انتظار حقیقت دریافت شود. البته آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی تنها محصول آینده نبوده که در WWDC 2017 معرفی می شود. زیرا اپل در نظر دارد نسخه بروزرسانی شده مک بوک پرو، آیفون ۸، آیفون SE جدید و برخی محصولات دیگر را در WWDC امسال معرفی کند.

البته تایید شده نیست به طور حتم با محصولات مورد بحث جدید رو به رو خواهیم بود و تا زمانی که کنفرانس برگزار نشود نمی توان به شایعات همیشگی پرداخت. به هر حال انتظارات بسیار و حقیقت کم است و باید منتظر برگزاری بود.

منبع

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=2033
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.