سرفیس بوک و سرفیس پرو با سیستم عامل ویندوز 10 اس عرضه می شوند

سرفیس بوک و سرفیس پرو با سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس عرضه می شوند

شرکت مایکروسافت امیدوار است تا بزودی کروم گوگل را کنار زده و با سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس بتواند پلتفرمی کارآمد و مقرون به صرفه در دسترس مخاطبان قرار دهد. هنگامی که ویندوز ۱۰ اس معرفی شد در کنار آن شرکت ردموندی سرفیس را با چنین سیستم عاملی معرفی کرد.

حال مایکروسافت می خواهد طیف وسیعی از دستگاه های خود را به این سیستم عامل جدید مجهز سازد که موجب افزایش طرفداران و مخاطبان سیستم عامل مذکور می شود. Yusuf Mehdi یکی از اعضای شرکت در مصاحبه ای با یکی از رسانه ها به این موضوع اشاره داشت.

به گفته یوسف مهدی ویندوز ۱۰ اس با سرفیس بوک و سرفیس پرو نیز در دسترس قرار گرفته و تنها سرفیس نیز که شامل چنین سیستم عاملی می شود. مشخص نشد قیمت نسخه ویندوز ۱۰ اس سرفیس پرو و سرفیس بوک چه میزان است اما نباید اختلاف بسیاری را شاهد باشیم.

اما انتظار داریم با قیمت کمتری در مقایسه با نسخه ویندوزی رو به رو باشیم. یوسف مهدی اظهار داشت:

ما همیشه از جایی شروع می کنیم و نقطه آغاز کار ما است. ما لپتاپ سرفیس را زمانی معرفی کردیم که همزمان با آن سیستم عامل جدیدی چون ویندوز ۱۰ اس نیز معرفی شد. ما این سیستم عامل را برای محصولی در نظر گرفتیم که مشخصات رده بالایی نداشت اما بایستی اعلام کنم که بزودی شاهد پلتفرم روی دستگاه های رده بالا باشیم. ما هیچ اظهار نظری درباره سیستم عامل کروم گوگل نداریم.

انتظار می رود در کنفرانس ماه اکتبر سال جاری شرکت مایکروسافت به معرفی نسخه ویندوز ۱۰ اس سرفیس بوک و سرفیس پرو بپردازد تا نشان دهد سیستم عامل جدید آن کارآمد و با ویژگی های عمده بوده که می توان آن را روی دستگاه های پریمیومی نیز به کار گرفت.

البته این سیستم عامل در تابستان همراه با سرفیس عرضه می شود. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=2100
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.