لنوو همیشه در صنعت تلفن هوشمند باقی می ماند

لنوو همیشه در صنعت تلفن هوشمند باقی می ماند

شرکت لنوو یکی از کمپانی های مطرح تولیدکننده کامپیوتر به شمار می رود و در زمینه تلفن هوشمند نیز فعالیت دارد. اما به نظر می رسد عدم سود کافی از این بخش موجب شده تا شرکت مذکور موفقیت بالایی در زمینه فروش گوشی هوشمند کسب نکند.

از این رو در نوامبر سال گذشته شایعه شد که لنوو می خواهد از صنعت تلفن هوشمند کناره گیری کرده و روی همان تولید کامپیوتر تمرکز داشته باشد. اما به نظر می رسد شرکت چینی قصد نداشته از تولید تلفن هوشمند دست برداشته و تنها برند موتورولا را به عنوان تولیدکننده گوشی هوشمند داشته باشد.

به تازگی مدیرعامل وقت کمپانی Yang Yuanqing به تکذیب شایعه پیشین پرداخت. البته این خبر تاکنون توسط لنوو تایید نشده بود تا به آن اشاره داشت و تاکنون تنها شایعات بودند که به این موضوع اشاره داشتند. اما به تازگی Yang Yuanqing با تکذیب خبر مشخص کرده لنوو چنین برنامه ای نداشته و فعالیت گسترده ای در آینده خواهد داشت.

این شرکت برند بزرگی در صنعت کامپیوتر به شمار می رود و تاکنون توانسته محصولات بزرگی را در بازار عرضه دارد. بنابراین دلیلی نداشته که شاهد خروج از صنعت بزرگی چون تلفن هوشمند باشیم. در MWC 2017 لنوو حضور داشته و چند میان رده از سری وایب را معرفی کرد.

حال نوبت آن رسیده تا به گسترش این بخش بپردازد و از کناره گیری آن جلوگیری کند. همانطور که می دانید صنعت تلفن هوشمند از صنایع بزرگ و پر رونق بوده که همین امر موجب شده تا بسیاری از شرکت ها تمایل به تولید تلفن هوشمند پیدا کنند.

بنابراین عدم خروج آن از صنعت دلیل محکمی داشته و با حضور موفقی که در صنعت کامپیوتر داشته، قطعا می تواند با برنامه درست به موفقیت قابل توجهی در صنعت برسد به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=2148
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.