حفاظت از اطلاعات خود در سفر با اپ 1Password

بی شک حفظ امنیت اطلاعات شخصی ما بسیار مهم وحائز اهمیت است،اهمیت این مسئله در سفر یا سفرهای کاری بیشتر قابل توجه است،چه بسا اطلاعات مرتبط با محیط کاری یا پروژه های مختلف، اگر می‌خواهید امنیت اطلاعاتتان را در طول سفر بالا ببرید ،با ما همراه شوید..اپلیکیشن ۱Password اخیرا بروزرسانی را منتشر کرده که طی آن به کاربران اجازه می‌دهد تا در طول سفر اطلاعات خود را به صورت انتخابی برای بالا بردن امنیت پاک کنند. با استفاده از این سرویس دیگر نیازی نیست که کاربران حساب جداگانه درست کنن و برای پرواز از این حساب استفاده کنند. برای آشنایی بیشتر با این قابلیت در ادامه با ما همراه باشید.

• چهار اپلیکیشن برای سلامت مسافران
این قابلیت جدید که حالت پرواز (Travel Mode) نام دارد تمامی اطلاعات ذخیره شده شما را به جز آن‌هایی که در حالت پرواز قرار دارند، با یک کلیک به وسیله دستگاهیی که به ۱Password وصل است، پاک می‌کند. کاربران می‌توانند بعدا اطلاعات خود را هنگامی که به مقصد رسیدند با یک کلیک برگردانند.


• تاثیر تکنولوژی بر سفر
در گذشته کاربرانی که نگران دزدیده شدن گوشیشان یا اتفاقات مشابه در طول سفر بودند از حساب ۱Password خود روی تمامی دستگاهایشان خارج می‌شدند تا تمامی اطلاعات موجود را پاک و یک حساب مسافرتی جدید باز می‌کردند، سپس با این حساب جدید وارد ۱Password می‌شدند. در آخر هم وقتی به مقصد می‌رسیدند مجبور بودند دوباره به حساب اصلی خود بازگردند.

 


کاربران می‌توانند از طریق و‌ب‌سایت ۱Password هم اطلاعات خود را در حالت پرواز قرار دهند. وقتی اطلاعات خود از طریق وب‌سایت روی این حالت قرار دهید در تمامی دستگاها این تغییر اعمال می‌شود. این حالت با خارج کردن اطلاعات از حالت پرواز دوباره باز می‌گردد.

 


استفاده از حالت پرواز خیلی راحت‌تر از خارج شدن از حساب اصلی و وارد شدن به حساب فرعی است، با این وجود به مقداری زمان برای تنظیم کردن نیاز دارد.
۱password را می توانید به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید اما برای استفاده از حساب شخصی ماهیانه ۲/۹۹ دلار یا برای یک حساب پنج نفره خانوادگی ۴/۹۹۹ دلار بپردازید.

 

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=2407
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.