اندروید O در ماه آگوست برای پیکسل گوگل منتشر می شود

اندروید O در ماه آگوست برای پیکسل گوگل منتشر می شود

شرکت گوگل همیشه نسخه جدید سیستم عاملی اندرویدی خود را نخست برای گوشی های هوشمندش منتشر می کند تا کاربران محصولات آن پیش از دیگر برندها سیستم عامل جدید را تجربه کرده و لذت ببرند. البته این رویکرد موجب افزایش فروش محصولات این گوشی هوشمند نیز شده است.

در این میان سال گذشته اندروید ۷.۰ نوقا ابتدا برای نکسوس های گوگل منتشر شده و سپس با گذشت چند ماه برای دیگر تلفن های هوشمند انتشار پیدا نمود. در حالی که پیشتر گوگل اندروید O را برای کاربرانش معرفی کرده است، به نظر می رسد بزودی باید شاهد عرضه نسخه نهایی آن با نام کامل باشیم.

به گفته David Ruddock یکی از اعضای وب سایت اندروید پلیس طی توییتی بیان داشت که احتمال دارد اندروید O در هفته اول یا دوم آگوست برای تلفن های هوشمند پیکسل گوگل منتشر شود. به نظر می رسد پیکسل های گوگل حتی پیش از نکسوس ها دریافت سیستم عامل را خواهند داشت که امتیاز بیشتری محسوب می شود.

گوگل تاکنون اشاره مستقیمی به این موضوع نداشته و در حال حاضر این عضو اندروید پلیس بوده که باید آن را به عنوان تایید غیررسمی به حساب آورد. در حال حاضر شرکت گوگل نسخه پیش نمایش اندروید O را منتشر کرده تا کاربران بتوانند پیش از نسخه اصلی تجربه کاربری با نسخه پیش نمایش داشته باشند که به نوعی براساس همان نسخه اصلی با ویژگی های کمتری است.

به هر حال انتظار داریم بزودی گوگل این خبر را تایید یا تکذیب کند و به شایعات همیشگی پایان دهد. در اخباری مرتبط نسل جدید پیسکل در سه مدل پاییز سال ۲۰۱۷ توسط گوگل رونمایی خواهد شد و همانند سال گذشته تولید آنها انتظار می رود توسط HTC صورت گیرد که قابل توجه است.

جزئیات بیشتری در کار نیست و برای کسب اطلاعات بیشتر باید به انتظار ادامه داد تا حقیقت آشکار گردد.

منبع

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=2429
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.