گلکسی S8 و S8 Plus با رنگ آبی مرجانی بزودی در بازار

در حال حاضر گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در سه یا ۴ رنگ در بازارهای جهانی به فروش می‌رسند. اما به تازگی اعلام شد که علاوه بر ۵ رنگ اصلی که همزمان با معرفی گوشی رونمایی شدند، سه رنگ دیگر هم به این مجموعه اضافه خواهد شد. به زودی اولین سری از رنگ‌های جدید خانواده گلکسی اس ۸ با رنگ آبی مرجانی به بازار عرضه می‌شود.

چندی پیش، اطلاعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه پرچم‌داران جدید سامسونگ در رنگ‌ آبی عرضه خواهند شد. حال، اخباری منتشر شده است مبنی بر اینکه رنگ جدید گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در بازار ایالات متحده عرضه خواهد شد. البته مشخص نیست که کدامیک از اپراتورها یا فروشگاه‌های آنلاین واقع در آمریکا پرچم‌داران سامسونگ را در رنگ‌ جدید عرضه خواهند کرد.باتوجه به اینکه هنوز زمان عرضه رنگ‌بندی جدید گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس مشخص نشده است  که تصاویری از رنگ آبی آن منتشر شده است.تصویر رندر‌ی در فضای مجازی قرار گرفته است که پرچم‌داران جدید سامسونگ را در رنگ‌ آبی نشان می‌دهد.
احتمالاتی نیز وجود دارد که سامسونگ، گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس آبی را از طریق وب‌سایتش به فروش برساند. با این حال، هنوز اطلاعات دقیقی در این زمینه موجود نیست.

 


اطلاعات دیگری همچون زمان عرضه مدل آبی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس مشخص نیست. رنگ‌ آبی پرچم‌داران جدیدسامسونگ شباهت زیادی به رنگ‌ آبی مرجانی گلکسی اس ۷ اج دارد، با این تفاوت که کمی تیره‌تر از آن است. فریم استفاده‌شده در اس ۷ اج نیز تمایل به رنگ طلایی داشت؛ اما در گلکسی اس ۸ و اس ۸۸ پلاس شاهد فریمی هستیم که رنگ آن شباهت زیادی به رنگ قاب دارد.
این اولین باری نیست که گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را در رنگ‌ آبی مشاهده می‌کنیم. در گذشته نیز تصاویری از این رنگ‌ منتشر شده بود؛ اما سامسونگ محصول جدیدش را در رنگ‌های مشکی، خاکستری و نقره‌ای عرضه کرد. در نهایت آنچه که به نظر می رسد این است که، که رنگ‌ آبی تفاوتی از نظر قیمت با دیگر رنگ‌ها نداشته باشد.

 

منبع

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.