Alienware و معرفی نمایشگر گیمینگ جدید

Alienware و معرفی نمایشگر گیمینگ جدید

شرکت Alienware به تازگی نمایشگر گیمینگ جدیدی را در جریان نمایشگاه E3 2017 رونمایی کرده که در کنار طراحی قابل توجه مشخصات فنی بزرگی شامل حال آن شده است. این مانیتور Alienware 25 Gaming نام داشته و مشخصات رده بالایی نداشته اما طراحی جذابی توسط دل برای آن در نظر گرفته شد.

صفحه نمایش این نمایشگر ۲۵ اینچی ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسلی بوده و نرخ تجدید نظر آن به ۲۴۰ هرتز می رسد و نرخ پاسخگویی آن به ۱ میلی ثانیه می رسد. چنین مشخصه هایی Alienware 25 Gaming را دردسته برترین نمایشگرهای گیمینگ قرار می دهد که می تواند عملکرد بزرگی از خود نشان دهد.

البته هدف Alienware معرفی نمایشگری حرفه ای بوده که می تواند برای گیمرها ایده آل بوده و اجرای بازیها را به شکل روانی انجام دهد. بنابراین انتظارات از این محصول شرکت دل بسیار بوده و این موضوع از طراحی ظاهری دستگاه به خوبی مشخص است.

Alienware محصول جدید را در دو نسخه AMD FreeSync و NVIDIA G-Sync عرضه می دارد که نسخه AMD قیمت کمتری در مقایسه با نسخه ای با فناوری انویدیا دارد. به شکلی که شرکت Alienware نمایشگر جدید با فناوری AMD FreeSync را به قیمت ۴۹۹ دلار و مدل NVIDIA G-Sync را به قیمت ۶۹۹ دلار به فروش می رساند.

گذشته از مانیتور کمپانی مذکور ماوس گیمینگی را به نام Elite Gaming Mouse و Advanced Gaming Mouse را معرفی کرده که نسخه اول ۸۹ و دوم ۴۹ دلاری اعلام شده است. البته هر دو ماوس ها حرفه ای و گیمینگ هستند و از نور LED و قابلیت های سفارشی سازی بهره می برند، اما نسخه گران قیمت با قابلیت تغییر سطح DPI و افزایش آن به سطحی بیش از Advanced Gaming Mouse همراه می باشد.

در سوی دیگر صفحه کلید Advanced Gaming معرفی شد که با قیمت ۸۹ دلار محصولی با مشخصات قابل توجه است. این صفحه کلید از سوئیچ های مکانیکی برخوردار بوده و نور LED و قابلیت سفارشی سازی نیز برای آن تعبیه شد.

متاسفانه Alienware تاریخ عرضه هیچ یک را مشخص نکرد.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=2670
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.