اپل فروشگاه شیکاگو را شبیه به مک بوک می سازد

اپل فروشگاه شیکاگو را شبیه به مک بوک می سازد

شرکت اپل یکی از کمپانی های مطرح تولیدکننده محصولات دیجیتال شناخته می شود که تاکنون توانسته محبوبیت بسیاری در این زمینه کسب کرد. این شرکت کوپرتینویی اخیرا فروشگاه شیکاگو را بازسازی نمود و قصد داشته آن را با طراحی جالبی همراه سازد.

این کمپانی با به کارگیری طرح مک بوک غول پیکر در سقف آن فروشگاه موردبحث را جالب توجه کرده است. البته فروشگاه ساخت آن به اتمام نرسیده و تنها می توان شاهد یک سقفی شبیه به لپتاپ مک بوک بود. تاکنون چنین طراحی در فروشگاه ها اپل مشاهده نشد و حال می‌خواهد با این طراحی مشتریان بیشتری را به سمت فروشگاه خود جلب کند.

طراحی فروشگاه برعهده شرکت بریتانیایی فاستر بوده و توانسته ایده جذابی برای برای چنین فروشگاه ۱۸۶۰ متر مربعی در نظر گیرد. البته اپل در حال حاضر ساخت مقر جدید را نیز در دستور کار داشته و بزودی شاهد پایان یافتن ساخت آن خواهیم بود. فروشگاه جدید را جایگزین فروشگاه قدیمی شهر شیکاگو اپل خواهند کرد. بنابراین با چنین تغییری قطعا بر تعداد مشتریان فروشگاه افزوده می شود. دیواره های کناری فروشگاه شیشه ای هستند اما سقفی فیبرکربنی با طراحی مک بوک بزرگ برای این فروشگاه در نظر گرفته شده است که نقطه اصلی ویژگی آن می باشد.

در ابتدا سقف طراحی ساده ای داشت اما اپل تصمیم گرفت با افزودن یک سقفی شبیه به مک بوک آن را جالب توجه مشتریان سازد و حتی ممکن است شاهد باز شدنش همانند لپتاپ باشیم.  دیوارهایی با ارتفاع ۴ تا ۱۰ متر  و از نوع شیشه سه لایه ۱.۵ سانتی متری، قطعا فروشگاه را مقاوم می سازد. فروشگاه در اواخر سال بازگشایی خواهد شد و یک محوطه ای با پرده سینمایی به نام The Forum نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک این فروشگاه بازگشایی شده و فضای داخلی آن نیز آشکار شود.

منبع

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=3075
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.