رونمایی RED از تلفن هوشمند هولوگرافیک

رونمایی RED از تلفن هوشمند هولوگرافیک

شرکت RED یکی از کمپانی های شناخته شده در زمینه دوربین شناخته می شود که تاکنون دوربین های رده بالایی را در بازارهای مختلف عرضه کرده است. حال کمپانی مذکور تصمیم گرفت محصول جدیدی را معرفی کند که در حقیقت اسمارتفونی منحصر بفرد است. این کمپانی به تازگی هیدروژن وان را معرفی کرده که متفاوت از دیگر گوشی های هوشمند می باشد. هیدروژن وان برخلاف دیگر اسمارتفون ها با صفحه نمایش ۵.۷ اینچی هولوگرافیکی همراه بوده که می تواند محتوا ۲ بعدی و ۳ بعدی را پخش کرده و همچنین بازیهای تعاملی را به اجرا درآورد.

بنابراین می توان این محصول شرکت RED را متفاوت از گوشی های هوشمند رایج فعلی دانست. البته اگر در زمینه دوربین های رده بالا اطلاعاتی ندارید قطعا با RED نیز آشنایی نخواهید داشت زیرا این برند در زمینه دوربین های رده بالا شناخته می شود. متاسفانه RED مشخصات سخت افزاری هیدروژن وان را مشخص نکرده است و تنها به نمایشگر هولوگرافیکی آن اشاره کرد. بدنه این دستگاه در دو مدل تیتانیومی و آلومینیومی به تولید می رسد که نسخه تیتانیومی ۱۶۰۰ دلار و نسخه آلومینومی بیش از ۱۲۰۰ دلار قیمت دارد.

پورت USB-C، دوربین باکیفیت و برخی ویژگی های منحصربفرد دیگر، هیدروژن وان را به محصولی قابل توجه تبدیل می کند. هیدروژن وان بیش از آن که یک گوشی هوشمند خاص باشد، محصولی لوکس به شمار رفته و این موضوع به خوبی از قیمت تلفن هوشمند مشخص می کند. به گفته شرکت RED، اسمارتفون جدید در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ عرضه می شود و از آنجایی که گوشی هوشمند مذکور در دسته گوشی های هوشمند منحصربفرد قرار می گیرد، جای تعجبی نداشته که در تاریخ موردبحث روانه بازار شود.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا در اواخر سال جاری یا اوایل ۲۰۱۸ شرکت RED اطلاعات کاملی از این گوشی هوشمند را ارائه دهد.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=3784
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.