کمپانی گوگل طرحی جدید برای صفحه‌ جستجوی موبایل ارائه می‌کند

کمپانی گوگل طرحی جدید برای صفحه‌ جستجوی موبایل ارائه می‌کند

بی شک همه شما با کمپانی پر آوازه گوگل آشنا هستید،گوگل (به انگلیسی: Google) شرکتی با سهامی عام است که در زمینهٔ جستجوی اینترنتی، رایانش ابری و تبلیغات سرمایه‌گذاری می‌کند.از آنجایی که هدف گوگل از آغاز «سازماندهی کردن اطلاعات دنیا و دسترس‌پذیر کردن آن‌ها برای عموم» بود،ین کمپانی به تازگی رابط جدیدی برای صفحه جست وجوی خود طراحی نموده است،با ادامه خبر با “ایده آل تک” همراهی کنید.

طبق جدید ترین اخبار رسیده که حاکی از آنند،شرکت گوگل رابط جدیدی برای صفحه جستجوی خود طراحی کرده است که نتایج را با الگو و رنگ‌های جدید و به‌صورت کارت‌هایی با لبه‌های گرد نشان می‌دهد.به لطف جادوی آزمون‌های سرور ساید A/B، گوگل می‌تواند صدها چیدمان و طرح مختلف را برای تمام سرویس‌های خود بررسی و با هم مقایسه کند.

شایان ذکر است که،مهندسان این شرکت با استفاده از این مورد، تأثیر تغییرات مختلف را روی رفتار کاربران بررسی می‌کنند. یکی از سرویس‌هایی که گوگل تغییرات زیادی روی آن امتحان می‌کند، بخش جستجوی موبایل از اپلیکیشن Google App است.

کمپانی گوگل طرحی جدید برای صفحه‌ جستجوی موبایل ارائه می‌کند

همانطور که طبق شکل مشاهده میفرماییدصفحه‌ی جستجوی گوگل موبایل با طرح فعلی (چپ) و طرح جدید (راست) می باشد.

در آخرین رابط طراحی‌شده برای بخش جستجوی موبایل، تغییرات زیادی ایجاد شده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به حذف رنگ سبز از آدرس وب‌سایت‌ها، تغییر رنگ لینک‌ها از بنفش به آبی، کارت‌هایی با لبه‌های گرد و جابجایی آدرس و نام وب‌سایت اشاره کرد. بزرگ شدن متن‌ها در طرح جدید ممکن است موردپسند همه‌ی کاربران نباشد؛ اما این مورد سبب می‌شود که عنوان وب‌سایت‌ها بهتر و مشخص‌تر دیده شود. البته در نظر داشته باشید که این طرح هنوز به‌عنوان رابط نهایی جستجوی موبایل گوگل تأیید نشده و ممکن است باز هم دچار تغییراتی شود.

کمپانی گوگل طرحی جدید برای صفحه‌ جستجوی موبایل ارائه می‌کند

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=3996
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.