اولین نمایشگر سینما LED جهان توسط کمپانی سامسونگ رونمایی شد

همانطور که مستحضرید طی اخبار منتشر شده ، شرکت سامسونگ علاوه بر اینکه فعال در حوزه گوشی های هوشمند می باشد،در زمنیه لوازم الکترونیکی نیز فعالیت میکند.بطور کلی باید گفت،سامسونگ تمرکز اصلی خود را در صنایع الکترونیک، گوشی تلفن همراه و نیم‌رساناها گذاشته است.و اما با جدیدترین ها باخبرشوید؛کمپانی سامسونگ به تازگی از نخستین نمایشگر سینما ال ای دی جهان رونمایی کرد.

باید خاطر نشان کرد که، این نمایشگر ارائه کننده زاویه دید بهتر، کیفیت بالاتر تصویر و تجربه صوتی بینظیر است.غول فناوری در همین راستا، به منظور انجام یک حرکت تبلیغاتی از این نمایشگر در سالن سینمایی برج نقره‌ای لاته ورلد واقع در پایتخت کره جنونی نیز استفاده کرده است.

Cinema LED تازه طراحی شده سامسونگ از قابلیت HDR نیز پشتیبانی می‌کند. غول کره‌ای می‌گوید که نمایشگر سینما ال ای دی آن‌ها تجربه دید بهتری را همراه با کیفیت مناسبی از تصاویر و پیشرفت چشمگیر صوتی که با همکاری Harman Professional Solutions و Samsung Audio Lab به وجود آمده است، ارائه خواهد کرد. “HS Kim” نایب رئیس اجرایی بخش کسب و کارهای ویژوال در سامسونگ الکترونیکس اینگونه می‌گوید:”به لطف رنگ‌های واضح‌تر و واقعی‌تر، سیستم صوتی تکامل یافته و باکیفیت، سینما ال ای دی ما باعث می‌شود تا بینندگان ارتباط نزدیکتری با آنچه که قابل پخش است برقرار کنند.”

 

اولین نمایشگر سینما LED جهان توسط کمپانی سامسونگ رونمایی شد

از ویژگی های خارقا العاده این مدل  شایان ذکر است که،سینما ال ای دی سامسونگ از عرض ۱۰.۳ متری برخوردار است و می‌تواند انواع تنظیمات حالت تئاتر را اتخاذ کند. آن پشتیبانی از محدوده دینامیکی بالا (High Dynamic Range) را در یک نمایشگر بزرگ با رزولوشن ۴K و اوش سطح روشنایی ۱۴۶fl به ارمغان میاورد که به مراتب ۱۰ برابر بیشتر از فناوری‌های پروژکتور سینمایی فعلی است.

برای ایجاد یک تجربه صوتی به همین اندازه خیره کننده، سامسونگ همراه نمایشگر جدید خود از تکنولوژی‌های صوتی مختلفی از جانب JBL و Harman استفاده کرده است. همراه با اسپیکرهایی که در امتداد نمایشگر تعبیه شده‌اند، فناوری انحصاری پردازش‌های صوتی و سیستم فراگیر JBL نیز قرار گرفته است که قادر به ارائه یک تجربه صوتی بینظیر و عالی است.احتمالا در آینده‌ای نزدیک شاهد استفاده از سینما ال ای دی سامسونگ در سینماهای سراسر جهان باشیم.

نظره شما درباره این محصول بینظیر کمپانی سامسونگ چیست؟

منبع

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=4145
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.