پیام رسان ایرانی فانوس

معرفی پیام رسان ایرانی فانوس

نرم افزار های پیام رسان امروزه در هر گوشی هوشمندی یافت می شود و ارتباطات از طریق آن ها بسیار گسترده تر شده است. پیام رسان های ایرانی این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند. پیام رسان ایرانی فانوس یکی از بهترین نمونه ها است که طیف امکانات زیادی برخوردار است.

طراحی، کد نویسی و تولید این اپلیکیشن به طور کامل توسط جوانان و متخصصان خوب ایرانی انجام گرفته و به منظور برقراری ارتباطات اینترنتی و اجتماعی می باشد. سرور های این پیام رسان ایرانی به طور کامل در داخل ایران است و شما می توانید از ارتباطی امن در بستری ابری بهره ببرید.

این نرم افزار برای پلتفرم اندروید طراحی شده و هنوز نسخه IOS برای آن منتشر نشده است. طراحی این اپلیکیشن توسط سازمان فضای مجازی سراج انجام شده. به وسیله این اپ شما می توانید به صورت تکی یا گروهی به چت با دوستانتان بپردازید و اگر در موقعیتی هستید که نمی توانید تایپ کنید می توانید پیام صوتی برای آن ها ارسال کنید.

پیام رسان ایرانی فانوس

فایل هایتان را با هر حجم و پسوندی می توانید با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و از سرعت ارسال و دریافت بالا در این نرم افزار لذت ببرید.

علاوه بر این امکان تماس صوتی و تصویری نیز در بستر این نرم افزار امکان پذیر است. طراحی این نرم افزار به صورت کامل بومی است و استیکر های ایرانی-اسلامی نیز برای این اپ طراحی شده که می توانید برای نشان دادن احساسات خود آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

از مهمترین خصوصیات این نرم افزار می توان به طراحی کاربر پسند و همچنین حریم خصوصی آن اشاره کرد. این نرم افزار موبایلی پیام رسان توسط نیروهای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی راه اندازی شده است که به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی انجام گرفته است. در حین کار کردن با این پیام رسان داخلی بهینه بودن سرعت آن حتما نظر شما را جلب خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=5710
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.