پیام رسان قاصدک

پیام رسان ایرانی و رایگان قاصدک

پیام رسان های رایگان چند سالی است جای ارتباطات دیگر از جمله سرویس اس ام اس را گرفته است که با توجه به اینترنتی بودن بستر آن ها و قیمت ارزان تر محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران داشته است و در حال حاضر اکثر افراد دارای گوشی هوشمند یکی از پیام رسان ها را روی گوشی خود نصب کرده اند.

کاربری این نرم افزار ها بسیار ساده است و همه ی افراد تقریبا می توانند با آن کار کنند. پیام رسان های داخلی هم چند سالی است پا به پای انواع خارجی پیشرفت کرده اند و پا به عرصه رقابت گذاشته اند.

پیام رسان ایرانی قاصدک یکی از برترین نمونه های پیام رسان داخلی است که از ویژگی های خوبی بهره می برند. ارتباطات با این پیام رسان های ایرانی کاملا رایگان است و ارتباط از طریق اینترنت میسر می شود. بستر این نرم افزار کاملا امن و سریع است و طراحی و تولید آن به طور کامل توسط تیم های تخصصی ایرانی انجام گرفته است.

پیام رسان ایرانی و رایگان قاصدک

حفظ حریم خصوصی افراد در این نرم افزار بسیار  مورد توجه قرار گرفته به طوری که برای برقراری ارتباط با سایر کاربران می توانید تالار گفتگو تشکیل دهید که در این نوع ارتباط هیچ شماره ای از افراد قابل رویت نیست. همچنین در سرور این پیام رسان هیچ فایلی ذخیره نمی شود. بخش پیام ‌رسان این نرم ‌افزار جنبه ارتباط افراد با مخاطبان دارد و بخش تالار گفت ‌و گو دارای اتاق ‌های خصوصی، عمومی، تخصصی و غیرتخصصی است.

در این نرم افزار می توانید فایل های مختلف با حجم و فرمت های متنوع را به اشتراک بگذارید و از سرعت بالای جا به جایی اطلاعات لذت ببرید. با توجه به اینکه فیلترینگ هوشمند بر روی شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، کندی ایجاد می کند در همین راستا، برای نرم افزار پیام رسان ایرانی قاصدک از این مکانیزم استفاده نشده و زیر ساخت این اپلیکیشن قدرتمند است.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=5716
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.