دو اکانت تلگرام در یک گوشی

۱ دقیقه زمان مطالعه

نصب دو تلگرام در یک گوشی

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای کسب و کار و خانواده و دوستان اکانت های جدا برای شبکه های اجتماعی مختلف دارید. نکته اول در این رابطه این است که شما با یک شماره همراه نمی توانید بیشتر از یک اکانت داشته باشید پس برای اکانت های مختلف باید شماره تلفن های مختلفی وارد کنید.

شاید مدیریت آن ها کمی سخت به نظر برسد. اولین راه و شاید سخت ترین راه این است که برای هر اکانت گجت جداگانه در نظر بگیرید. مثلا روی کامپیوتر، تبلت، گوشی هوشمند و … خود اکانت های مختلفی را تعریف کنید. این کار به علت اینکه تمام دستگاه ها گاهی اوقات در دسترس نیستند راه زیاد منطقی به نظر نمی آید ولی اگر در محیط کار به صورت جداگانه سیستمی دارید می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد.

نصب دو تلگرام در یک گوشی

یکی دیگر از راه حل های موجود برای نصب اکانت های مختلف تلگرام بر روی یک گوشی این است که از برنامه های متفرقه بر روی گوشی استفاده کنید. اپلیکیشن های متفرقه توسط سایر توسعه ‌دهندگان تولید و منتشر شده و با توجه به open source بودن تلگرام ساختاری دقیقا شبیه به همان اپلیکیشن اصلی تلگرام دارند. توجه داشته باشید که امنیت این پیام رسان ها تضمین شده نیست ولی استفاده از آن ها در این موارد می تواند راه حل مناسبی باشد. پیام رسان های تله گرام و آیتله برای پلتفرم IOS و اپلیکیشن های موبوگرام، آنگرام و پلاس مسنجر برای اندروید در دسترس هستند.

راه حل بعد این است که برنامه اصلی تلگرام را روی سیستم عامل خود کپی کنید. نرم افزار هایی وجود دارند که به منظور اجرا کردن دو یا چند نسخه از یک اپلیکیشن واحد طراحی شده ‌اند. با نصب این نرم افزار ها هر اپلیکیشنی اعم از اینستاگرام، واتس آپ، تلگرام و… را می توانید روی سیستم خود به به صورت چندین کپی نگه دارید.

دو اکانت تلگرام در یک گوشی

اپلیکیشن App Cloner یکی از بهترین ها در این حوزه است. App Cloner به کاربران اندروید اجازه می‌دهد یک نسخه ‌ی کپی از اپلیکیشن اصلی تهیه کنند و با یک اکانت جدید به آن وارد شوند. بدین ترتیب می‌توانید دو نسخه از یک اپلیکیشن را روی یک گوشی در کنار هم اجرا کنید. App Cloner امکان بسیار خوب دیگری دارد که برای ساده‌ تر شدن تشخیص و مدیریت اکانت ‌ها، امکان تغییر دادن نام و آیکن نسخه ‌ی دو اپلیکیشن ‌ها را هم به شما می‌ دهد.

به عنوان راه حل آخر می توان به آپدیت اخیر تلگرام اشاره کرد که برای کاربران اندروید منتشر شده است، در این به روز رسانی می ‌توان از چند اکانت در یک برنامه تلگرام استفاده کرد. در نسخه ۴٫۷ تلگرام کاربران امکان این را دارند که تا سه اکانت با شماره تلفن ‌های مختلف در یک اپلیکیشن داشته باشند و از منو اپ از یک اکانت به اکانت دیگر بروند.

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=5741
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.