آوای انتظار همراه اول

فعال سازی آوای انتظار همراه اول

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگامی که با شماره ای تماس می گیرید به جای شنیدن صدای بوق، موسیقی پخش شود. شما با فعال کردن امکان آوای انتظار بر روی خط همراه اول خود می توانید از این امکان بهره مند شوید تا در صورت تماس مخاطبین با شما آوای مورد نظر برایشان پخش شود.

برای فعال کردن سرویس آوای انتظار همراه اول لازم نیست تنظیمات گوشی را تغییر دهید. همچنین تفاوتی ندارد شما از چه نوع گوشی اعم از ساده یا هوشمند استفاده می کنید، با هر نوع گوشی می توان از آوای انتظار استفاده کرد.

همراه اول با توجه به سلایق متفاوت کاربران، سرویس آوای انتظار را با طیف گسترده ای از آهنگ ها ارائه نموده است تا همه افراد از هر سن و سلیقه ای بتوانند از آن بهره مند شوند. هزینه فعالسازی این سرویس ۳،۰۰۰ ریال بوده و برای مدت ۳۰ روز اعتبار دارد.

برای فعال سازی سرویس آوای انتظار همراه اول چند روش وجود دارد. روش اول که از طریق ارسال پیامک است شما می توانید با ارسال کد آوا به شماره ۸۹۸۹ این سرویس را دریافت کنید. از طریق تلفن گویا و تماس با شماره ۹۹۹۰ از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید ۲، سپس ۲، سپس ۱، سپس ۲، سپس ۲، سپس ۱ و سپس وارد کردن کد آوای انتظار مورد نظر و کلید مربع نیز می توان از این سرویس بهره برد. از طریق کد دستوری *۱۰*۲۲۱*کد آهنگ# نیز می توانید این امکان را فعال کنید.

بعد از فعال سازی می توان آوای مورد نظر را تغییر داد. توجه داشته باشید که هزینه تغییر آوای انتظار تا ۱۵ روز بعد از فعالسازی سرویس رایگان است، در صورت تغییر آهنگ از روز شانزدهم به بعد دوباره از حساب مشترک مبلغ ۳،۰۰۰ ریال کسر خواهد شد.

برای تغییر آوای انتخاب شده از طریق پیامک می توانید کد آوای جدید را به شماره ۸۹۸۹ ارسال کنید. از طریق تماس با شماره ۹۹۹۰ از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید ۲، سپس ۲، سپس ۱، سپس ۲، سپس ۱ و سپس وارد کردن کد آوای انتظار جدید مورد نظر و کلید مربع می توانید آوای خود را تغییر دهید. از طریق کد دستوری *۱۰*۲۲۲*کد آهنگ جدید # نیز می توانید آوای مورد نظر را جایگزین کنید.

برای غیر فعال سازی این سرویس نیز می توانید از سه روش ارسال عدد ۵ به شماره ۸۹۸۹، تماس با شماره ۹۹۹۰ از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید ۲، سپس ۲، سپس ۲ و سپس ۲ و شماره گیری و ارسال*۱۰*۲۲۳# می توانید اقدام کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.