جایگزین تلگرام و اینستاگرام

نرم افزار جایگزین تلگرام و اینستاگرام

امروزه ارتباطات شکل جدیدی به خود گرفته و اپلیکیشن های پیام رسان و شبکه های اجتماعی باعث نزدیک شدن هر چه بیشتر افراد به هم شده است و با وجود عادت کردن طیف عظیمی از افراد به این نوع ارتباط جدا شدن از آن برایشان سخت است.

با توجه به فیلتر شدن تلگرام و زمزمه های فیلتر اینستاگرام، بسیاری از افراد به دنبال جایگزینی برای دو اپلیکیشن هستند تا بتوانند ارتباط خود را با دوستان و آشنایان خود حفظ کنند.

رسانه های اجتماعی در این روز ها آنقدر زیادند که حتی نمی توان آن ها را شمرد، اما هدف اصلی همه آنها ارتباط و تبادل اطلاعات افراد با یکدیگر است. ارسال پیام و به اشتراک گذاری محتوا و همچنین اعلام موافق یا مخالف بودن با محتوا از طریق کامنت ها از امکانات شبکه های اجتماعی است. از طریق آن ها کاربران می توانند تا لیستی از دوستان خود داشته باشند و به اضافه کردن یا کم کردن آن ها دسترسی دارند.

در این مطلب قصد داریم چند نرم افزار جایگزین برای تلگرام و اینستاگرام را برای شما معرفی کنیم:

نرم افزار Hike

مسنجر هایک متعلق به کشور هند است. از مهمترین ویژگی های این برنامه حفظ حریم خصوصی افراد است به صورتی که با استفاده از آن می ‌توانید مشخص کنید که کدام ‌یک از افراد می ‌توانند تصویر پروفایل و یا وضعیت شما را مشاهده کنند. منحص به فردترین قابلیت این پیام رسان، قابلیت پنهان کردن یک گفت و گو و گذاشتن کلمه عبور برای دسترسی به آن است. علاوه بر این ها تمامی فرمت فایل های مختلف در این نرم افزار برای ارسال و دریافت پشتیبانی می شود.

نرم افزار Lenzor

یک جایگزین مناسب برای اپلیکیشن اینستاگرام، لنزور است که یک شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس است و در آن کاربران می توانند تصاویر خود را با موضوعات مختلف به اشتراک می گذارند. در لنزور برخلاف اینستاگرام می توان از طریق مخاطبین تلفن دوستان خود را پیدا کرد. ذخیره مستقیم عکس ها در گالری نیز از دیگر برتری های آن نسبت به اینستاگرام است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. سارا زمانی می گوید

    سلام
    مرسی از مطلبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.