آموزش ثبت نام در آمازون

آموزش خرید از آمازون

در این مطلب می خواهیم نحوه ثبت نام و ایجاد اکانت در سایت را توضیح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید:

حتما نام آمازون به گوش شما هم خورده است. این شرکت تجارت الکترونیک آمریکایی در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس تاسیس شد و اکنون به یکی از بزرگترین غول های تجاری تبدیل شده است.

هم اکنون این سایتف بزرگترین فروشگاه آنلاین در سراسر دنیا است که بیشترین درصد فروش را در بین سایر فروشگاه ‌های اینترنت دارد.

برای ساخت اکانت کاربری در سایت آمازون ابتدا باید وارد سایت آمازون به آدرس  www.amazon.com شوید. سپس اشاره گر موس را روی باکس Your Account نگه دارید تا گزینه های آن را مشاهده کنید. گزینه New customer? Start here را کلیک کنید تا وارد صفحه جدیدی شوید. در این قسمت از شما نام، ایمیل و پسورد می خواهد که باید به صورت صحیح وارد کنید. رمز عبور انتخابی حداقل باید شامل ۶ کاراکتر باشد.

پس از پر کردن فرم مورد نظر گزینه create your account amazon را بزنید. با طی این مراحل اکانت شما با موفقت ایجاد می شود. برای دسترسی به تنظیمات اکانت خود در آمازون می توانید از قسمت your account وارد شوید.

در هنگام استفاده از سایت آمازون باید توجه داشتنه باشید که برای ایران محدودیت هایی وجود دارد. به علت حساسیت این سایت به آی پی های ایران هزینه ارسال یا Shipping را نمی توان مشاهده کرد. برای حل این مشکل می توانید با search در گوگل و یافتن آدرسی از آمریکا در این قسمت نام کشور را به آمریکا تغییر دهید و آن آدرس را وارد کنید که هزینه ها برای شما قابل مشاهده باشد .

برای تغییر آدرس پس از انتخاب گزینه Your Account وارد بخش Add New Address شوید و همانطور که توضیح داده شد آدرس را تغییر دهید.

برای شارژ کردن اکانت آمازون خود با استفاده از گیفت کارت آمازون نیاز به کد های اعتباری آمازون دارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. نودی می گوید

    عالیی بود مث همیشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.