آسانترین زبان دنیا

آسان ترین زبان برای فارسی زبانان

این روزها و با پیشرفت تکنولوژی و لزوم ارتباطات با سایر ملل، نیاز به فراگیری زبان‌ های خارجی به ویژه زبان انگلیسی بیش از هر چیز ضروری و مهم است.

یکی از مهمترین فواید یادگیری زبان جدید آشنایی با افراد جدید است. این آشنایی ممکن است در کلاس درس زبان اتفاق بیفتد یا افرادی از کشور های دیگر، همین امر باعث آشنایی با فرهنگ آن افراد نیز می شود.

آسانترین زبان دنیا

مهارت زبان، برای کارفرمایان بسیار با اهمیت است. اگر بتوانید با زبان دیگری با شرکت‌ ها یا افرادی از کشورهای دیگر صحبت کنید، ارزش حرفه ای و کاری شما چند برابر افرادی می ‌شود که تنها میتوانند به زبان مادری صحبت ‌کنند.

یادگیری زبان دوم، حافظه شما را تقویت می کند و همزمان توجه و دقت شما را نیز افزایش می دهد. فرایند دو زبانه شدن، مغز شما را تمرین می دهد و شما را برای تمرکز و تقویت مهارت حل مسأله به چالش می ‌کشد.

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال یادگیری زبان دوم یا سوم هستید و به دنبال زبانی آسان برای یادگیری سریع تر می گردید. باید توجه داشت که یادگیری هیچ زبانی آسان نیست اما بعضی از زبان ها ممکن است راحت تر از بعضی دیگر باشند.

آسانترین زبان دنیا

میزان سختی یک زبان میتواند بسته به اینکه شما از قبل چه زبان هایی را یاد گرفته اید بسیار متفاوت باشد.شبیه بودن به زبان انگلیسی می تواند پوینتی مثبت برای زبان باشد چون ما به زبان انگلیسی آشنا هستیم و الفبای آن را می شناسیم. علاوه بر این وجود منابع هم از جمله ویژگی های یک زبان آسان است. اگر منابع یادگیری زبان در دسترس نباشند، با وجود آسان بودن یادگیری زبان، افراد به دنبال زبان های دیگر می روند.

زبان ایتالیایی

یادگیری زبان ایتالیایی نسبت به سایر زبان های دیگر آسانتر است. صرف فعل در این زبان پیچیده نیست و تلفظ کلمات نیز براحتی قابل حفظ کردن است. کلمه های آن مشتق شده از زبان لاتین است که با دانستن یک زبان اروپایی مانند انگلیسی می توان معنی برخی از کلمات ایتالیایی را حدس زد.

زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی بسیاری از لغت واژه های خود را از زبان های دیگر مانند انگلیسی قرض گرفته است. نکته ی مثبت آن تلفظ نسبتا یکنواخت کلمات در این زبان است. این زبن به انگلیسی بسیار نزدیک است چون هر دو زبان ریشه لاتین دارند، همچنین هزاران لغت در این دو زبان تلفظ یکسان و معانی یکسان دارد. این زبان پراکندگی بسیاز زیادی در دنیا دارد و به غیر از اسپانیا در همه ی کشورهای آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی (به غیر از برزیل) به زبان اسپانیایی صحبت می کنند.

زبان فرانسوی

زبان فرانسه زبان رسمی ۲۹ کشور است و چهارمین زبان بزرگ اتحادیه اروپا از نظر تعداد متکمان مادری است. برای کسانی که زبان انگلیسی را تا حدی بلدند یادگیری زبان فرانسوی بسیار آسانتر است زیرا بسیاری از واژگان در این دو زبان شبیه هم هستند و از ریشه لاتین گرفته شده اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments