روش رفع ریپورت تلگرام

ربات رفع ریپورت تلگرام

ریپورت شدن در تلگرام یکی از مشکلاتی است که برخی از کاربران با آن مواجه هستند و با توجه به محدودیت هایی که بعد از ریپورت شدن ایجاد می شود باعث اذیت شدن کاربران می شود. این پیام رسان در ایران کاربران بسیاری دارد که به عنوان اصلی ترین نرم افزار مسنجر در ایران عمل می کند.

بسیاری از افراد تصور می کنند که ریپپورت شدن فقط در صورت رفتن به پی وی افرادی که مخاطب دو طرفه ما نیستند و گزارش توسط آن ها اتفاق می افتد. در صورتی که این تصور اشتباه است و عوامل مختلفی در ریپورت شدن دخیل هستند.

در این قسمت دلایل مختلف ریپورت شدن تلگرام را بررسی می کنیم:

روش رفع ریپورت تلگرام

اگر حالت last seen recently را برای مدت طولانی استفاده کنید. نسخه های غیر رسمی، تلگرام مانند موبوگرام و تلگرام فارسی  هم در صورت استفاده طولانی مدت موجب ریپورت کاربر می شود. عضو شدن در کانال ها و گروه های غیر اخلاقی می تواند موجب ریپورت شما شود. در صورت ریپورت کانال یا گروه مورد نظر افراد حاضر در آن نیز ریپورت خواهند شد. فوروارد کردن بیش از ۱۰۰ پیام در روز و فوروارد کردن پست ها با لینک آلوده و غیر مجاز. استفاده از استیکر های غیر مجاز نیز موجب ریپورت می شوند.

برای رفع مشکل ریپورت شما می توانید از ربات اسپم بوت (Spam Info Bot) استفاده کنید. بعد از ورود به ربات روی گزینه ی start در پایین صفحه کلیک کنید و سپس کلید !this is a mistake را انتخاب کنید. و در آخر گزینه yes را انتخاب کنید.

صفحه ی جدیدی برایتان باز می شود که با انتخاب گزینه !No i’ll never do any of this تایید می کنید که هیچ اقدامی که سبب اذیت دیگران شود را انجام نخواهید داد. در آخر باید متنی به انگلیسی را برای تلگرام ارسال کنید تا مدیران با خواندن آن درخواست شما را بررسی کند.

ربات پس از بررسی درخواست هم علت اسپم شدن شما را اعلام خواهد کرد و هم تاریخ رفع محدودیت برای شما ارسال خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.