آموزش اتصال آیفون به کامپیوتر

برنامه اتصال آیفون به کامپیوتر

اگر شما هم از کاربران دستگاه های آیفون باشید حتما یک بار برای اتصال گوشی خود به کامپیوتر تلاش کرده اید. اتصال آیفون به کامپیوتر کمی پیچیده تر از اتصال گوشی های اندروید به سیستم کامپیوتر است. کاربران گوشی هایی که سیستم عامل iOS دارند برای مدیریت سریعتر و بهتر اطلاعات تلفن همراه خود و انتقال آن به دستگاهی دیگر، بهتر است آیفون خود را به کامپیوتر متصل کنند.

اتصال آیفون به کامپیوتر از طریق کابل

در ابتدا باید نرم افزار ITunes را روی دستگاه خود نصب کنید. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا فایل های خود را در پلتفرم های مختلف جابجا کنید و پخش انواع فایل های صوتی تصویری را با پسوند های مختلف امکان پذیر می کند.

گوشی آیفون خود را با کابل شارژر به سیستم کامپیوتر وصل کنید تا پیغام Trust This Computer را بر روی گوشی خود ببینید. باید تعیین کنید که می خواهید به این سیستم اعتماد کنید یا خیر؟ اگر بر روی گزینه Yes کلیک کنید تمام اطلاعات شخصی شما از تبلت یا گوشی به Itunes ارسال می  شود و بعد از آن می توانید به اطلاعات خود در لپ تاپ دسترسی داشته باشید. پس از طی این مرحله بر روی آیکون گوشی همراه کلیک کنید. در صفحه ی باز شده بر روی Sync کلیک کنید تا همگام سازی انجام شود. حال گزینه هایی که می خواهید منتقل شوند را تیک بزنید ( Video – Voice – Music ) و بر روی گزینه Done کلیک کنید.اکنون میتوانید فایل های خود را به راحتی انتقال دهید.

آموزش اتصال آیفون به کامپیوتر

اتصال آیفون به کامپیوتر با wifi

باید مثل مرحله قبل عمل کنید و در ابتدا بعد از نصب نرم افزار ITunes گوشی را با کابل به سیستم متصل کنید. دوباره روی آیکون تلفن همراه کلیک کنید و از نوار سمت چپ روی Summary کلیک کنید. سپس تیک گزینه Sync with this iPhone over Wi-Fi را فعال کنید و روی Apply کلیک کرده و بعد برای همگام سازی تغییرات انجام شده کمی منتظر بمانید. سپس کابل usb را از گوشی خود جدا کنید.

برای اطمینان از عملیان انجام شده در گوشی خود به قسمت Settings و بعد Wi-Fi سپس Wi-Fi Network رفته و مطمئن شوید که کامپیوتر و گوشی اپل شما به یک شبکه وای فای مشترک متصل شده باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.