Resourcesphub

چارت تولد چیست؟

چارت تولد

چارت تولد یا طالع بینی ناتال سیستم اختربینی است که بر مبنای این مفهوم است که شخصیت یا مسیر هر شخص در زندگی می تواند با ایجاد یک نمودار زمانی برای تاریخ دقیق، زمان و مکان تولد این فرد تعیین شود. طالع بینی ناتال را می توان در سنت های هندی و یا جوتش، چینی و غربی یافت.

در طالع بینی افسانه ای، شخصیت فرد بوسیله ساختن طالع بینی یا نمودار تولد مشخص شده برای فرد خاص تعیین می شود. این چارت موقعیت های خورشید، ماه، سیاره ها، صعود، نیمه خورشید و زاویه ها یا جنبه های تاریخ و زمان تولد را نشان می دهد.

هنگامی که چارت ساخته شد، فرآیند تفسیر آغاز می شود که شامل ساخت یک تصویر کامل از شخصیت فرد است. تفسیر شامل سه مرحله اصلی است: ویژگی های مهم نمودار و فرآیندهای وزن گذاری نمودار و شکل دادن به نمودار.

چارت تولد چیست؟

وزن بندی نمودار شامل توزیع علائم زودیاک و خانه ها در نمودار است. شکل دادن به نمودار شامل ارزیابی قرار گرفتن سیارات با توجه به جنبه و موقعیت در نمودار و نشان دادن الگوهای قابل توجهی است که بین آنها رخ می دهد. طالع بینی به طور کلی یک پدیده ی شبه علمی است. شواهد آماری کمی وجود دارد که نشان می دهد رابطه ای بین نمودار تولد نوزادان و عواقب دنیای واقعی وجود دارد.

جایگیرى سیارات در لحظه تولد شما، مثل اثر انگشت هر فرد منحصر به فرد است. چارت نجومى که براى زمان دقیق، روز، سال و محل تولد شما کشیده مى شود، چارت تولد شماست. این چارت برای هرکس خاص است و مانند هیجکس دیگری نیست.

درجات قرار گرفتن سیارات، ماه و خورشید در صور فلکی مختلف و نیز دیگر عوامل آسمانی و فلکی به هنگام زاده شدن یک فرد می تواند اطلاعاتی برای طالع ‌بینی، پیش ‌بینی شخصیت آن فرد و طالع او در اختیار قرار دهد. وقتی‌ زمان دقیق تولد و محل تولد را بدانید قادر خواهید بود که چارت تولد خود را با درجه دقیق محاسبه کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

sex videos