چگونه هکر شویم؟

مراحل هکر شدن

 1. زبان برنامه نویسی یاد بگیرید. شما نباید خود را به یک زبان خاص محدود کنید، اما چند دستورالعمل وجود دارد. یادگیری برنامه نویسی ممکن است زمان ببرد، بنابراین شما باید صبور باشید.
 • C و C ++ زبان هایی هستند که لینوکس و ویندوز بر اساس آن ساخته شده اند. این (همراه با زبان اسمبلی) مواردی را که در هک کردن بسیار مهم است آموزش می دهد.
 • پایتون یا روبی زبان های سطح بالا و اسکریپت قدرتمند هستند که می توانند برای انجام کارهای مختلف استفاده شوند.
 • پرل یک انتخاب منطقی در این زمینه است، همچنین زبان PHP ارزش یادگیری دارد، زیرا اکثر صفحات وب از PHP استفاده می کنند.
 • یادگیری برنامه نویسی Bash یک ضرورت است. می تواند به شما آموزش دهد که چگونه به راحتی اسکریپت سیستم های یونیکس / لینوکس را دستکاری کنید.
 • زبان اسمبلی مهمترین پارامتر در این راه است. این زبان اساسی است که پردازنده شما درک می کند و تغییرات متعددی را می توان در آن به وجود آورد. اگر زبان اسمبلی را یاد نگیرید هرگز نمی توانید هکر شوید.
 1. هدف خود را بشناسید و در مورد همان هدف اطلاعات جمع آوری کنید تا زودتر به تارگت خود بریسد.
 2. از ترمینال * nix برای اجرای دستورات استفاده کنید. Cygwin به تقلید * nix به کاربران ویندوز کمک خواهد کرد. Nmap به طور خاص با استفاده از WinPCap برای اجرا در ویندوز به Cygwin نیاز ندارد. با این حال، Nmap به دلیل عدم وجود سوکت های خام در سیستم های ویندوز ضعیف عمل می کند. شما همچنین باید از لینوکس یا BSD استفاده کنید که هر دو انعطاف پذیر هستند. اکثر نرم افزار های لینوکس و بسیاری از ابزارهای مفید از پیش نصب شده است.
 3. دستگاه خود را ایمن نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که تمام تکنیک های رایج را رعایت کرده اید و به خوبی از سیستم خودتان محافظت کرده اید. حمله به یک سیستم، بدون توجه به محتوای آن، غیرقانونی است و شما را در معرض مشکل قرار می دهد.
 4. هدف را آزمایش کنید. آیا می توانید از راه دور به سیستم دسترسی پیدا کنید؟ در حالی که شما می توانید از ابزار پینگ (که در اکثر سیستم عامل های گنجانده شده است) استفاده کنید تا ببینید آیا هدف فعال است یا خیر، اما همیشه نمی توانید به نتایج اعتماد کنید.
 5. سیستم عامل (OS) را تعیین کنید. یک اسکن از پورت ها را انجام دهید و برای انجام آن، pOf یا nmap را امتحان کنید. این به شما پورت هایی را که در دستگاه و سیستم عامل باز هستند نشان می دهد و حتی می تواند به شما بگوید که چه نوع فایروال یا روتری استفاده می کنند تا بتوانید یک عملیات را برنامه ریزی کنید. شما می توانید تشخیص سیستم عامل را در nmap با استفاده از سوئیچ -O فعال کنید.

چگونه هکر شویم؟

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=6996
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.