آموزش تصویری دانلود فایل ویدئویی با اربیت دانلودر (Orbit Downloader)

نرم افزار اربیت دانلودر (Orbit Downloader) برنامه ای رایگان برای مدیریت دانلود فایل هاست. این برنامه نیازی به فعالسازی ندارد. می توانید براحتی آن را دانلود و نصب کنید.

اربیت دانلودر تمام قابلیت های اینترنت دانلود منیجر را دارد. در سری آموزش های کار با نرم افزار اربیت دانلودر به روش دانلود فایل با اربیت دانلودر می پردازیم.

Orbit Downloader نیز مانند همه برنامه های مدیریت دانلود از فایل های ویدئویی و فیلم پشتیبانی می کنند. کاربران زیادی هستند که نحوه دانلود فایل های ویدئویی را نمی دانند. ما در این پست به آموزش دانلود فایل ویدئویی با اربیت دانلودر می پردازیم. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

دانلود فایل ویدئویی با اربیت دانلودر (Orbit Downloader)

برای دانلود فایل ویدئویی با اربیت دانلودر ابتدا بایستی برنامه را دانلود و روی کامپیوترتان نصب کنید. اگر Orbit Downloader را روی کامپیوترتان نصب نکرده اید، حتما از طریق این لینک آن را نصب نمایید.

برنامه را اجرا کنید. با مرورگر وارد سایتی که می خواهید فیلم را دانلود کنید شوید. روی آیکون برنامه در system tray کلیک راست کنید.

system tray کنار آیکون ساعت در نوار وظیفه دسکتاپ قرار دارد. در منوی تصویر زیر روی ++Grab کلیک نمایید.

کلیک راست روی آیکون اربیت دانلودر

در پنجره ++Grab لینک های موجود در صفحه مرورگر قرار دارد. برای دانلود فایل ویدئویی با اربیت دانلودر فایل موردنظرتان را انتخاب کنید.

برای انتخاب فایل موردنظر کنار نام فایل در مربع کلیک کنید تا تیک دار شود. سپس روی دکمه download بزنید تا دانلود فایل آغاز شود.

انتخاب فایل ویدئویی برای دانلود

در مرحله بعد پنجره Create New Download باز می شود. در این پنجره آدرس فایل دانلودی در کادر URL قرار دارد.

در قسمت Save to می توانید محل ذخیره فایل را تعیین کنید. بصورت پیش فرض فایل بعد از دانلود در درایو C و پوشه Downloads ذخیره می شود.

برای تغییر محل ذخیره فایل، روی دکمه Browse کلیک کنید. سپس به مسیر موردنظر رفته و پوشه دلخواه را انتخاب نمایید.

در قسمت Save as نام دلخواه را برای فایل ویدئویی وارد نمایید. می توانید نام پیش فرض را تغییر ندهید.

در قسمت Size حجم فایل ویدئویی و فضای خالی روی دیسک را مشاهده می کنید. در این جا حجم فایل ۷۵۳.۷۰ مگابایت است. دیسک حدود ۲۴ گیگابایت فضای خالی دارد.

بعد از اعمال تنظیمات روی دکمه download کلیک کنید. دانلود فایل شروع شده و روی کامپیوترتان ذخیره می شود.

کلیک روی دکمه download

در تصویر زیر در قسمت Downloading عدد یک نشان می دهد که یک فایل در حال دانلود است.

نمایش فایل در حال دانلود

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments